TOSYA'DA CİNAYET OLAYINDA ŞOK KARAR

Tosya'da, hac dönüşü aşırı alkol aldıktan sonra öz annesini darp ederek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık, 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

TOSYA'DA CİNAYET OLAYINDA ŞOK KARAR
banner278

buraya tıklayınız

Kastamonu'da, hac dönüşü aşırı alkol aldıktan sonra öz annesini darp ederek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık, 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kastamonu'nun   Tosya ilçesinde S. B (55), geçen yıl hac dönüşü akşam saatlerinde alkol aldıktan sonra ağırlaşınca ayrı yaşadığı öz annesi 83 yaşındaki K. B.'in evine gitti. Beledin, evde çıkan tartışma sonucu annesini darp ederek ağır yaraladı. Annesi kaldırıldığı hastanede öldü.

Zanlı, annesinin hayatını kaybetmesine neden olduğu için  Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandı. S. B, mahkemede söz alarak, annesinin büyük üzüntüsünü yaşadığını ve kendisinin de bir baba olduğunu belirtti. Bu yüzden kendisinin annesini öldürmek gibi bir şeyin söz konusu olamayacağını aktaran Zanlı, suçsuz olduğunu söyledi.

Bunun üzerine mahkeme heyeti, kastın aşılması suretiyle adam öldürme suçundan sanık S. B.'i 14 yıl hapis cezasına çarptırdı
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2013, 23:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER