TOSYA-KASTAMONU YOLUNDA AMBULANS KAZASI

banner294

Kastamonu-Tosya yolunda bir otomobil ilşe Ambulans çarpıştı

TOSYA-KASTAMONU YOLUNDA AMBULANS KAZASI
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Kastamonu´nun Tosya İlçesi Bamyacı virajı olarak bilinen mevkide meydana gelen Trafik Kazasında otomobil ile ambulans çarpıştı.  

Edinilen bilgilere göre Tosya Devlet Hastanesinden Kastamonu Devlet Hastanesine hasta sevki yapan 37 KE 944 plakalı Hastane Ambulansı karşı istikametten gelmekte olan plakası tespit edilemeyen otomobil ile çarpıştı.  İddialara göre Trafik kazası seyir halindeki otomobilin Bamyacı virajı olarak bilinen mevkide sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu önce bariyerlere daha sonra ambulansa çarptı. Meydana gelen Trafik kazasında yaralanan olmaz ilen her iki araçta maddi hasar meydana geldi.

Emniyet güçleri olay sonrası soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 20:00

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 3 yıl Önce

bu yolda daha çok kaza olur.kastamonunun birinci ilçesi olan tosya-kastamonu yolu herhaliyle içler acısı.yok yapılacak,yok şöyle olacak,yok böyle olacak.son olarak hep kazalar meydana gelmekte.tosyanın siyaseti hiçbir zaman bir iş yaptıramayacak.çünkü kastamonu tosyaya herhangi bir şey yapılmasını istememektedir.kastamonuda kaybedecektir bir gün tosyayı...

Ilgazdan gidin
Ilgazdan gidin @topçu binbaşı fuat - 3 yıl Önce

Kastamonuya Ilgazdan gitmenizi tavsiye ederim. Güzel bir yol senede bir veya 2 kez gidiyorum Tünel yapıldığından beri ılgazdan gidiyorum. Yorgunluk çekmiyoruz.

Hasan TANRİSEVER
Hasan TANRİSEVER @topçu binbaşı fuat - 3 yıl Önce

Yalnız seçim zamanı vaad edilir. Seçim sonrası lafı açıldığında ise vilâyetiniz olan Kastamonu iline Çankırı ilinin Ilgaz ilçesi üzerinden gitmemiz tavsiye edilir. O güzergah â hem tünel yapılmış hem duble yol varmış.

hacer
hacer - 3 yıl Önce

tosya-kastamonu yoluda gerçekten çekilecek gibi bir yol değil.tosyadan ankaraya kadar giderken bile bu kadar yorulmuyoruz....

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Özboyu köyünde bi afed zade evinin yapıldığını görmeden öldü. Cenazesi yarın

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Kastamonu tosya yolu secime kadar yapilmassa akparti kastamonudan 1 tane zor cikarir 1ini akp alir 1i mhp 1 chp alir belki mhp 2yide alir

vatandaş haklı
vatandaş haklı @Mustafa - 3 yıl Önce

la arkadaş kastamonudan ak parti oy alamaz demişsiniz. zaten alamıyor. oyları sayın cumhurbaşkanı alıyor. bu siyasetçiler başka partiden aday olsalar yüzde 12 oy alırlar.

kayılı mustak
kayılı mustak - 3 yıl Önce

hız yapmayacaksın,hele ki yağışlı havalarda tetbirli gidecen.yoksa ki o ambulans hurdaya çıkardı...

neslihan kurgan
neslihan kurgan - 3 yıl Önce

sayın milletvekillerimizde bu haberleri görüp,okuyorlar mı acaba.bakın nasıl memleketimize hizmet ettiğinize.yıllardır bu yolda bir gelişme oldu mu?seçim zamanı size soracağım bu soruyu?

munise
munise - 3 yıl Önce

İyi ki can kaybı yok.Allah korusun,kelle koltukta gidiyoruz kastamonuya kadar....

neriman türker
neriman türker - 3 yıl Önce

büyük geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin....


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298