Tosya İlçe Merkezinde Trafik Kazası

banner294

Tosya İlçe Merkezinde Trafik Kazası
banner278
banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Cumhuriyet meydanında sabah saatlerinde fıkra gibi Trafik Kazası meydana geldi.

Edinile bilgiye göre ilçe merkezinden Marangozlar sanayi sitesine yönüne seyir halinde olan 34 DB 5819 plakalı kamyon ile aynı istikamete gitmekte olan 37 KB 141 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile her iki araçta maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası Trafik ekipleri inceleme başlattı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2021, 13:20

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tercan vezir
Tercan vezir - 13 ay Önce

Ben kaza yapan kamyon şoförüyüm fıkra gibi kaza demiştiniz sizin haber anlayışınız fıkra gibimi

Harun üzer
Harun üzer - 13 ay Önce

Sizin yapacağınız haberin

sıradan vatandaş
sıradan vatandaş - 12 ay Önce

iyi ki görüntüyü izleyip ne olduğunu alenen anlayabiliyoruz. Kamyon gayet sakin seyrinde giderken, otomobilin şoförü kuralsızca fütursuzca görgüsüzce.. (söyleyecek laf çok) araba kullanıp sağlayıp kendi kendine kaza yapıp kamyonun da kazaya karışmasına sebep olmuş.
Not:Tosyalı değilim, ne kamyoncuyu tanırım ne otomobil şoförünü.

Kaza..
Kaza.. - 13 ay Önce

Saçma bir manşet olmuş..Kamyon şoförüne katılıyorum..Bunun dışında ufwcik kazaya bile okunsun diye Feci kaza diye manşet atıyorsunuz..Biraz ciddiyet..

Vatandas
Vatandas - 13 ay Önce

Bunun neresi fıkra gibi

İsimsiz
İsimsiz - 13 ay Önce

İlkel ve çok bencil araç kullanıyor bazıları bu kaza için demiyorum genel anlamda bir çok il ilçede araç sürdüm yüklü yüksüz Tosya’da ki kadar gerilmiyoruz aceleci ve sorumsuzca araç park ediliyor öfke hat safhada olmaz böyle !

Tosya için..
Tosya için.. - 13 ay Önce

Meydandaki kavşak acilen değişmeli yukarı yönlü giderken orta kısım geniş olduğundan trafik lambalarinda 3-4arac yanyana durmakta ne yazikki hızlı olan geçmeye çalışmaktadır..bunun gibi kazalar kaçınılmazdır..Ayrıca bazı sürücüler sağolsun kendilerini bir yarış içinde sanmakta sanki isiklarda arabaları sollarken demiyorum sağlarken kuralsız bir şekilde iyi birşey yaptıklarını sanmaktadirlar..ayrıca meydandaki market ve cafelerin onundeki parklara izin verilmemelidir..yok zaten ortadaki yürüyüş yolundan iyice darlmaktadir..

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298