TOSYA İLÇE JANDARMA HIRSIZLARI YAKALADI

TOSYA İLÇE JANDARMA HIRSIZLARI YAKALADI
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde bulunan Bağ Evlerinde Hırsızlık olaylarına karışan 2 kişi Tosya İlçe Jandarma Ekipleri tarafından yakalandı.

Geçtiğimiz hafta Tosya'da bulunan bağ evlerinden Çapa Makinesi,Remörk ve değerli eşya çalan ilçe nüfusuna kayırlı A.Ş ve M.M isimli 2 kişi, jandarma ekiplerinin takibi sonucu yakalandı.

Kastamonu’nun Tosya ilçesi Kuzyaka Mahallesi'nde  bağ evlerinde son zamanlarda artan hırsızlık ihbarları üzerine İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri harekete geçti. Ekiplerin mahallede detaylı çalışmasının ardından şüpheliler ve kullandıkları minibüs tespit edildi. Hırsızlık olayına karışan A.Ş., ve M.M. yakalandı.

BAĞ EVLERİNİN TEL ÖRGÜLERİVE ÇAPA MAKİNELERİ ÇALMIŞLARDI

Şüphelilerin, bağ evlerinde bulunan Tel örgüleri yerinden sökerek ev içerisinde bulunan çok sayıda ev ve bahçe malzemelerini çaldıkları öğrenildi. Gözaltına alınan zanlılar ifadeleri alındıktan sonra tutklanarak cezaevine gönderildi şüphelilerin işlemleri sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 7 ay Önce

Hakettikleri cezayı alırlar inşAllah

Melahat hanım
Melahat hanım - 7 ay Önce

Bu gibi olaylar daha da artacak sanırım, çünkü bizim memleketimizde ceza azınlığı var,hak ettiği ceza tam verilmiyor hafife alıp çıkarılırsa daha beterin yaparlar kardeşim.calisan kazanıp yiyor ya..iş yok deniliyor çalışana iş cooook..ama işi begenmeyende coook..kolay olsun parası çok olsun düşüncesi var artık malesefff..essek gibi çalışıyor bizim evlatlarimiz onlar da çalışsın.,hem ayıp hem de günahtır yani..

SIRADAKİ HABER