TOSYA'DA TRAFİK KAZASINDA BÜYÜK TEHLİKE ATLATILDI

banner294

TOSYA'DA TRAFİK KAZASINDA BÜYÜK TEHLİKE ATLATILDI
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde meydana gelen maddi hasarlı Trafik Kazasında büyük tehlike atlatıldı.

Edinilen bilgiye göre ilçenin Dilküşah mahallesinde 37 KD 998 plakalı traktör rampa yukarı çıkar iken inşaat malzemesi yüklü römorkun yerinde çıkması sonrası  geri kaçarak evin duvarına çarptı. Meydana gelen maddi hasarlı kazada büyük tehlike atlatıldı.

Kaza sonrası olayı gören görgü tanıkları '' Traktör rampa yukarı çıkargen aniden inşaat malzemesi yüklü römork yerinden çıkıp geri geri geldi ve evin duvarına çarptı.Allah'tan evin duvarına çarptı. Eğer ki duvara çarparak durmasa idi hemen alt caddede okul bahçesi vardı.Büyük bir tehlike atlatıldı''dediler.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 23:20

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosya Çözüm
Tosya Çözüm - 1 yıl Önce

Aşağıpınar sokak ayrancı bayırı denen namık kemal ortaokuluna yukarı olan o bayır sokağın traktörlerin, kamyon ve kamyonetlerin trafiğine çok acil olarak kapatılması gerekiyor. İlçe trafik komisyonuna çok iş düşüyor, ilçe de trafik güvenliğinden, yönetiminden ve denetiminden sorumlu trafik yetkililerine çok iş düşüyor ve görevlerini daha titiz yapmaları gerekiyor. Ayrıca Fahri trafik müfettişlerine çok iş düşüyor, fahri trafik müfettişlerinin, trafik kurallarına uymayan sorumsuz kişileri yetkili birimlere çok acil bildirmesi gerekiyor. Traktörlerin, tırların şehir merkezine, caddelere ve sokaklara girmesine, park edilmesine asla izin verilmemesi gerekiyor. Özetle bu tür sürücülere göz yumulmaması ve idare edilmemesi gerekiyor. Aksi takdirde yaşanacak olumsuz olayların mesuliyetinden kimse kurtulamaz. İnşaat malzemesi yüklü, bayıra aşağı kaçan traktör römorku büyük bir faciaya sebep olabilirdi. Umarım yetkililer bu traktörcüye gereken işlemi yapmıştır, çünkü bu sokakta öğrencilerin okul giriş kapısı var!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307