Tosya'da Trafik Kazası sonrası kopan Parmak Arandı


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

AYRINTILAR BİRAZDAN......

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 01:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 12 ay Önce

Ne kadar ağır sözler lanet okuyanın başına olurmuş.. O yolları Tosyalılar yapmadı. O yollarda bizde sıkıntı yaşıyoruz kaç tane canımızı aldı yüreğimiz yanıyor.

Ybn
Ybn - 12 ay Önce

Misafir Tosya evliyalar şehri bu kelimenin size aittir sapından çıkmış tokmak gibi gidiyorsunuz şehir çıkışı girişleri dikkat ister eskiden günlük kaza oluyordu kavşaklar bunu azalttı kimse kimseye kusur bulmasin dört gün sıcakta beş polis sadece benim gördüğüm tüm bayram yolu denetledi siz öfkeyle yazmissiniz bu yazıyı Allah sizi de korusun

Kural kaide bilmez sonra lanet okur
Kural kaide bilmez sonra lanet okur - 12 ay Önce

Senede bir yola cikar kural bilmez kaide bilmez araba ustune cikinca ne oldum delisi olur yollar babasinin yoluymus gibi gider sonra kaza yapinca lanet oku kimse istemez kaza bela olsun once yolda nasil gidilir onu ogrenin yollar herkesin biraz birbirimize saygili olalim sabirli olalim kurallara uyalim yollar araclar kaza yapmaz insan hatasi insan kaza yapar ÖNCE KURALLARA UYMAYI ogrenelim

Tosya lı
Tosya lı - 12 ay Önce

Trafik kuralları boşa çıkarılmadı kazaları engellemek için çıkarıldı ama uyan yok ki tosyalı napsın!(.)

Misafir
Misafir - 12 ay Önce

O yolları yapanların da önlem almayanların da Allah belasını versin. Bu kaçıncı can bu kacinci acı. Lanetlenmiş tosya da tosyalilar da...

fth
fth @Misafir - 12 ay Önce

madem beğenmiyosun git ankara çorum yolunu kullan tosya yada tosyalıyada laf etme bi yerin yiyosa git ulaşım bakanına et hakaretlerini oldumu cimer diye bi sistem var biraz tıpan yetiyosa oraya yaz sen bu yazıları şimdi ikile benim memleketimden.

Haddinizi bilin
Haddinizi bilin @Misafir - 12 ay Önce

Kim Lanetlenmis Tosyalilarmiş. Buraya aç karninizi doyurmaya geliyorsunuz dibimizdeki ilden ilcelerden sonrada burada tosyaliya laf ediyorsunuz. Girinti gibi geliyorsunuz sonra Tosyali lanetlenmis oluyor. Hadi ordan Haddinizi bilin. Dümdüz yol görmüyormusun? Herkes dikkatli gidecek.

Tosyalı
Tosyalı - 12 ay Önce

Oldu ile öldüye çare yoktur olmasaydı iyiydi Allah şifalar versin hastalarımıza bundan sonra canlar yanmaması için önlemlere almak gerek öyle lanet okumakla olmaz Ayda yılda bir yola çıkıp çoluk çocuk telef etmeye gerek yok oturun evinizde veya toplu taşıma kullanın

Misafir
Misafir - 12 ay Önce

Yaptığım yoruma cevap yazan sevgili (!) Tosyalilar: ben yuksek lisans mezunu, ehliyet sinavinda en yuksek puani almis gayet kulturlu bir insanim. Bana yorum yazanların yorumlari bindiğiniz o hurda arabalarla o oyuncak motorlarla cikardiginiz garip garip seslerden farksiz.

Tosya candır
Tosya candır @Misafir - 12 ay Önce

@misafir bu kültürlü halinizse eğer kültürsüz halinizden Allah a sığınırız. Her yerde kaza oluyor lanetlimi oluyor oralar. Başına yağsın senin o dediğin. Arabalarını motorlarını beğenmediğin Tosya lılar sizi satın alır. Tosya lılar size 5 beden büyük gelir. Az ötede oyna. Ehliyet sınavından iyi puan almışsın da kazalarda yol faktörü şoför faktörü kaçta kaç onu öğren. Çok kültürlü misafir. Tosya lılarda sizi kırmızı kaplı kadife davetiyeyle çağırmıyorlar gelmeyin beğenmiyorsanız. Bi doyamazdınız princimize yaprağımıza salçamıza. Yerken iyi ile.

Fevzipaşalı
Fevzipaşalı @Misafir - 12 ay Önce

InsAllah doktora yaparsin. Ama baki kalacak şeyler var sende. Birde bu memlekete geldiginiz icin hissettiginiz ezikliginiz baki kalacak. Tosya çok Büyük ilcenin ve Külturün adidir. Calismaya gelip o kulturu edinmek yerine o kulturu reddedip onun altinda ezilmeyi tercih ediyorsunuz. Yazikk. Bu bir hastalik tedavi olun.


SIRADAKİ HABER