TOSYA'DA MOTOSİKLET KAZASINDA KORKUNÇ ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde meydana gelen Motosiklet Kazasında iki kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Üçolıkları mevkiinde şehir merkezine seyir halinde olan motosiklet köprü kavşağına yaklaştığı sırada önünde seyir halinde olan Traktörü sollamak ister.Motosiklet sürücüsünün tam solladığı esnada Traktör sürücüsü ani bir manevra ile köprüden dönmek için direksiyon sola kırarak köprüye dönüş yapar.

Traktörün ani dönüşü ile motosiklet sert bir şekilde traktöre çarparak havalanır ve yay kaldırımında yürümekte olan vatandaşa çarpar. Bir anda can pazarına dönen kazada motosiklet sürücüsü ve yaya yolunda yürüyen vatandaş yaralanır. Vatandaşların yardımı ile yolun içine savrulan motosiklet sürücüsü kaldırılarak kenara alınır.

Üzerine motosiklet düşen diğer vatandaş olayın şoku ile kısa süreli baygınlık geçirir. Saniye saniye güvenlik kamerasına yansıyan korkun kazada Traktör sürücü kaza sonrası olay yerinden uzaklaşır.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Traktör Kasabi
Traktör Kasabi - 12 ay Önce

Nasıl bir dönüş yapmaktır. Nasil bir medeniyet yoksunluğudur. Nasil bir izansizlik firasetsizliktir. Traktörcü gördüğünüz zaman kacin. Şehirde gidiyorsun köy yerinde değil biraz şu Tosya sinirlarina girince medeniyete girdik diyin. Ama yok. Sanki Vabis tır çeviriyor. İlla ben traktörcüyüm ben kaba kaba hareket sergileyeceğim diyecek kendi kabaligini zorbaligini gösterecek. Tarım araçlarını pazartesi dahil sokmayin şehire gelsin minubusle şehire geliyorsunuz tarlayami gidiyorsunuz arkadaş. herkesin colugu cocugu var. Yaralilara acil şifalar.

Öyle değil mi
Öyle değil mi - 12 ay Önce

Normalde traktörlerin iş makinası olması hasebiyle şehir içi trafiğine girmesi yasak. Ne yazıkki tosyada trafik denetimi diye birşey olmadığından olsada traktörlerin şehre girişine göz yumulduğundan 18 yaşın altındaki bebeklerin altına motor araba verilmesine göz yumulduğundan bu kazalar kaçınılmaz oluyor umarım sağlık durumları iyidir

Hikmet Toy
Hikmet Toy - 12 ay Önce

O tiraktörcü sola yanaşir döner bu düpedüz 10 metreden sola manavra yapmiş karcahiler ..şehir icinde tiraktörleri otomobil kulaniyorlar sonucda ziaai makinasinasi bakin merzifona carşiya tiraktör giriyormu burası Tosya hersey normal?

Tosya için..
Tosya için.. - 12 ay Önce

Bu traktörleri şehir içinde yasaklamak lazım..Allah rızası için dörtyol ve baglardaki kavşaklarda yan yollara kocaman yol ver işareti (ortası beyaaztersücgenisareti) koymuşlar körmüsünüz kurallarını bilmiyorsunuz kavsaktakilerin geçiş üstünlüğü olmasına rağmen kavsaktakiler durmak zorunda kalıyor yandakiler geçiyor..Arabayla yan yoldan hızla geçerken ne oluyor sanki yapmayın lütfen böyle ahmaklık..

FederaL
FederaL - 12 ay Önce

Dönüş kolu olan yol ağızında ve kavşakta zaten sollama yapılmaz. Sola dönecek adamında yol hız limitine göre sol şeride sinyalla girip döneceğinin belli olmasını sağlamaktır. İkiside hatalı. Allah şifalar versin

tosya
tosya - 12 ay Önce

motorsiklet sürücüsü de hatalı.

Oğuzhan
Oğuzhan - 12 ay Önce

ne yaptıysak, ne ettiysek, ne dediysek anlatamadık dinletemedik. "MOTOSİKLETLERİ FARK EDİN" artık!!!

Sadık AKBAŞ
Sadık AKBAŞ - 12 ay Önce

O traktörcünün ehliyeti elinden alınmalıdır,motosikletçininde hatası var,kavşaklarda sollama yapılmaz,

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298