Tosya'da Motosikler Sürücülerine Şok Uygulama

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde motosiklet sürücülerine yönelik ilçe merkezinde Şok uygulama başlattı.

İlçede Vatandaların artan şikayetler üzerine sayısı her geçen gün fazlalaşan motosiklet sürücülerine yönelik Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü uygulama başlattı. Gündüz ve gece olmak üzere ilçe merkezinde ve farklı noktalarda ayrı ayrı yapılan uygulamalarda motosikletler ve sürücüler denetleniyor.

Sürücülerde evrak ve kask kontrolü yapılırken motosikletlerde egzoz denetimi yapılıyor. Yapılan kontrollerde kaskı olmayan, kural ihlali yapan, evrak eksikliği olan sürücülere cezai işlem uygulanıyor. Egzozu gürültü yapan motosikletler cezai işlem ile birlikte çekici yardımıyla otoparka çekiliyor.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Geçmiş Zaman
Geçmiş Zaman - 3 yıl Önce

1980 li yıllarda görev yapan trafik polislerini hatırlayanlar iyi bilir. Sadece bir şehir içi denetim ve kontrolünde kuralsızlıktan ve evrak eksikliğinden dolayı bir defada 20 tane 30 tane motosiklet bağladıkları oluyordu. Asla gözyummuyorlar ve görmemezlikten gelmiyorlardı. Hatta o tarihlerde ilçe şehir içi trafiği de bugün ki gibi yoğun olmadığı halde. O yılları hatırlayanlar iyi bilir.

Yabancı
Yabancı - 3 yıl Önce

Esasında sivil polisler gorevlendirilmeli motorun önünü şaha kaldıran şehir içinde yarışan motorun biryerlerini söküp terör estiren yani adam gibi binmeyene ardından gonderiverecek cezayı plaka yoksa ekibe aktaracak mum gibi olmazlarsa gel ozaman

AMCA
AMCA - 3 yıl Önce

bu motosikletler bu şekilde devam ederse daha çok kaza olur.çok kişininde canı yanar lütfen motosikletçileri daha sıkı denetleyelim.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298