Tosya'da Kazalar Peşin Sıra Geldi

banner294

Tosya'da Kazalar Peşin Sıra Geldi
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde bugün ve dün akşamdan beri yağan yağmur, kazaları da peşi sıra getirdi. Özellikle Çaykapı Kavşağında D-100 Karayolunda meydana gelen kazalar nedeniyle trafik sürekli durmak zorunda kaldı.

 Edinilen bilgiye göre Çaykapı Köyü Kavşağının, değişik bölgelerinde çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana geldi. Kazalarda yaralıların bulunduğu kaydedilirken özellikle polis ekiplerinin trafiği açmak için çekici talep ettikleri görüldü.

Çaykapı kavşakta dün akşam ve bugün 3 ayrı kaza meydana geldiği kaydedildi. Kazalar nedeniyle kapanan yolları açmak için polis ekiplerinin büyük bir gayret gösterdiği gözlenirken, Çaykapı köyünde yaşayan vatandaşların özellikle yağmurlu havalarda yolların kayganlaşması nedeniyle bu kavşağa daha dikkatli olunmaları istenildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 19:50

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 3 yıl Önce

Şu kavşağı zorla yöneticilere göstermek lazım. Haber okumayan yöneticiler! Bi bakın bu kaçıncı kaza? Siz kaza yapınca mi yaptırılacak?

Ziya
Ziya - 3 yıl Önce

çaykapı istatistiklerine bakılsın. Bu köyde sürekli kaza oluyor. Yeter artık dur deyin bir hata varsa düzeltin eeey karayolları

Hüseyin narin
Hüseyin narin - 3 yıl Önce

Yetkililere defalarca dilekçe vermemize rağmen bir türlü çözüm salamadılar düzenleme yapacağız diyorlar yıllardır hiçbirşey yapılmadı daha kaç kazanın ve kaç kişinin ölmesi bekleniyor.

Ceilal
Ceilal - 3 yıl Önce

Tosyaninyapilan kavşaklarini yetkililer nasıl yapıldığına baksalar bu kazalar bukadar olmazdı

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298