Tosya'da Başıboş Sokak Köpek Dehşeti Yaşandı

banner294

KÖPEKLER SALDIRDI

Tosya'da Başıboş Sokak Köpek Dehşeti Yaşandı
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinden son 15 gün içinde üç öğrenci ve pazar alışverişine çıkan bir ev hanımına sürü halinde gezen başıboş sokak köpekler saldırdı. Saldırı sonucunda öğrenciler çeşitli yerlerinden yaralanırken, ev hanımı sokak köpeklerinin saldırısından kurtulmak için can havli ile çayın içine atlayarak yaralandı.

Edinilen bilgiye göre 10 gün önce Bahçelievler mahallesinde okula gitmek isteyen öğrencilere başıboş sokak köpekleri saldırdı.El ve ayaklarından yaralanan öğrenciler Tosya Devlet hastanesinde tedavi altına alındı.Son olarak osmanlı parkında arkadaşları ile yürüyüş yapan bir öğrenciye yine sokak köpekleri saldırdı.Elinden yaralan öğrenci Tosya Devlet Hastanesi acil servisinde ilk müdahalesi yapılarak taburcu edildi.

Başıboş sokak köpeklerinin son kurbanı ise bir ev hanımı oldu.Alışveriş yapmak için evinden çıkarak çarşı merkezine gelmekte olan şahsın etrafını bir anda sokak köpekleri sardı.Korkudan panik yaşayaş ev hanımı canını kurtarmak için çayın içine atladı.Çevredeki vatandaşların yetişmesi ile kurtulan kadın uzun süre yaşadığı şoku atlatamadı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2022, 22:26

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mağdur.
Mağdur. - 7 ay Önce

Köpek saldırısından sonra belediyeyi aradık hiç bir yetkili cevap vermedi geri dönüş yapmadı. Telefona cevap veren arkadaş yapabilicek bir şeyin olmadığını söyledi.

Kerim Keleş
Kerim Keleş - 7 ay Önce

O köpekleri hayvan sever ve kişilere şikayet edeceksiniz eğer bir insanin değeri bir köpek kadar sever verilmiyor sa bu ülkede her şey bitmiş demektir o hayvan haklarını savunucusu kişi ve kişiler anne, baba larına bakmayıp evinde kediye köpeğe değer verdikleri kadar değeri o bizleri yaratan yaratıcı cenabı hakka itaat etmezler ama onları besleyip büyüyen yemeyip yediren korlayip gozetene değer vermedikleri gibi onların da yaşama hakkini savunuyorlar ama bir çocuğun değeri bir insanin değeri ile ölçülemez tabi cani nin katlı vaciptir isan olsun hayvan olsun can yakanın cani olmaz

Mağdur 2
Mağdur 2 - 7 ay Önce

Bu konuyla ilgili belediye aşırı derecede duyarsız birşeylerin acilen yapılması lazım . Yetkililer sorumsuz .

Oğuzhan
Oğuzhan - 7 ay Önce

hayvansever ama insandan nefret edenleri ön safa alalım bişey diycem

Tosyalı Tosyalı
Tosyalı Tosyalı - 7 ay Önce

Hükümet insandan daha degerli kılıyor Köpekleri Belediye ne yapsın Başkan ne yapsın elleri kolları. Bağlı ...

ÖZTÜRK
ÖZTÜRK - 7 ay Önce

Hayvana verilen değerin onda biri insana verilse bunlar meydana gelmez.beni oğlumu ve kızımı da ısırmaya kalktılar bi taş attım hayvan severim diye geçinen birisi taş attın diye kavgaya geldi bana .

tosyalı
tosyalı - 7 ay Önce

kerim keles isimli yorumcu sen kanunlari kendinmi yapiyorsun.devletin yetkili mercileri var.uzerine vazife olmayan yorumlarda bulunma.insanlar ayni anda hem insanlari hemde hayvanlari sevebilir.hayvanseverlerin imanini sorgulamak sana dusmez

Ahmet Ateşoğlu
Ahmet Ateşoğlu - 7 ay Önce

Cimere yazın


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307