TOSYA'DA AKSİYON DOLU DAKİKALAR

banner294

Tosya D-100 karayolunda filmleri aratmayan dakikalar; Uyuşturucu tacirlerini Bölge Trafik Ekipleri yakaladı

TOSYA'DA AKSİYON DOLU DAKİKALAR
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya D100 Karayolunda Uyuşturucu Tacirlerinin Silahlı kavgası

Kastamonu ili Tosya ilçesi D100 karayolunda Uyuşturucu kaçakçılarının silahlı kavgasını Tosya Bölge Trafik ekipleri tarafından engellendi.

Edinilen bilgilere göre Tosya istikametinden Ilgaz istikametine seyir halinde olan 18 plakalı ticari otodan yine aynı istikamete doğru gitmekte olan 05 plakalı araca doğru ateş açıldığı yönünde Emniyet güçlerine ihbar geldi. Tosya Bölge Trafik istasyonu olayı seyir halinde olan Trafik ekiplerine bildirerek şüpheli araç ve şahısların takibi yapılarak durdurulması talimatını verdi.

Tosya Bölge Trafik ekipleri D100 Karayolu Yukarı Kayı Köyü kavşağını trafiğe kapatarak şüpheli araç ve şahısları kavşakta durdurdu.

Şüpheli araçtan inen E.P. A.O., E. Ç., F. C. ile 18 . plakalı araçta bulunan Ş. S. Ü.M. ve M.F. A. isimli şahıslar araçlardan inerek şahısların kendi aralarında kavga etmeye başladılar.

Tartışmanın büyümesi üzerine olay yerine intikal eden Karabey Jandarma Komutanlığı ve Tosya Bölge Trafik ekipleri çıkan kavgayı engelledi.

Emniyet güçlerinin olay yerinde yaptıkları incelemede içerisinde uyuşturucu madde olduğu tahmin edilen poşet buldu.

D100 karayolunda yaşanan aksiyon filmlerini aratmayan olay sonrası her iki oto ve suça karışan şahıslar Emniyet güçleri tarafından merkeze götürülerek alınan ifadeleri sonrası Cumhuriyet Savcılığına sevk edildiler.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 23:34

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Acil Çözüm
Acil Çözüm - 2 yıl Önce

Uluslararası D100 devlet karayolu üzerinde Bolu'dan itibaren Amasya ve Samsun'a kadar olan oldukça uzun bu mesafede yol üzerinde İL MERKEZİ yoktur. Oldukça uzun bu mesafede yol üzerinde idari yönden yerleşim yeri olarak hep küçük ilçeler vardır ve il merkezleri iç kısıımdadır. Bahse konu bu mesafedeki olaylara durumlara daha çok hakim olunabilmesi için yol güzergahında emniyet ve güvenlik güçlerinin sayısı acilen artırılmalıdır. Ya da bu mesafede yol üzerinde idari yönden bir İL kurulmalıdır. Bolu ile Samsun arasında da İL MERKEZİ olmaya en uygun ilçe Tosya'dır. Yoksa, oldukça uzun bu mesafede bu tür olayların ve her türlü tehlikeli durumların artması kaçınılmaz olur. Can güvenliği ve mal güvenliği kalmaz, yol geçen hanı olmaya devam eder. Güvenlik güçlerimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutlar, her türlü beladan esirgenmelerini dilerim.

Mert
Mert @Acil Çözüm - 2 yıl Önce

Çözüm Basit Polise Bu Yakalamalardan Prim Versinler Tosya Bir Daha Durduracak Araç bulamaz

Kızgın Delikanlı
Kızgın Delikanlı - 2 yıl Önce

Uyuşturucu ve uyarıcı madde satanın da kullananında çok sayıda olduğu söyleniyor. Ne iş böyle? Toplum olarak nereye gidiyoruz. Mutlaka birşeyler yapılmalı? Gençliğimizi ve neslimizi koruma ve kurtarma adına emniyet güçlerinin özverili çalışmalarının yanısıra sağlık kuruluşları ve yeşilay gibi kurumlarda daha fazla birşeyler yapmalı, daha çok çalışmalılar. Böyle gayrimeşru işlerle uğraşanlara uygulanacak cezai müeyyideler mutlaka artırılmalı, en kısa zamanda yasal düzenlemeler yapılması için gerekli çalışmalar başlatılmalı. Aksi takdirde uyuşuk bir toplum olmamız kaçınılmaz gibi.

Zeytuni
Zeytuni - 2 yıl Önce

Tosya Bölge Trafik Amirliği polis memurlarını sürekli başarılı çalışmalar yaptıkları Tosya Kamuoyunca bilinmektedir. İnşaAllah değerli polislerimiz hak ettikleri ödülleride alır.Biz onları seviyor ve destekliyoruz ayrıca bu başarılı çalışmaları kamuoyuna aktaran siz yerel basını takdir ediyoruz. En büyük polis türkün polisi

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298