TOSYA'DA 1 GÜNDE 6 TRAFİK KAZASI 14 YARALI

banner294

TOSYA'DA 1 GÜNDE 6 TRAFİK KAZASI 14 YARALI
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesi D100 karayolu üzerinde yer alan Ortalıca-, Çevlik, Yeni Sanayi ve Çaykapı kavşakları ile Kastamonu yolunda meydana gelen toplam 6 ayrı trafik kazasında 14 kişi yaralandı.

YENİ SANAYİ KAVŞAĞI

Edinilen bilgiye göre ilk Trafik Kazası Tosya ilçe merkezine 7 km mesafede bulunan Yeni sanayi Kavşağında meydana geldi. Altı aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 8 kişi yaralandı.

ORTALICA KAVŞAĞI

Tosya ilçesi Ortalıca köyü kavşağında öğleden sonra meydana gelen ilk kazada 2 kişi yaralandı. Aynı kavşakta akşam saatlerinde yaşanan TIR kazasında 1 kişi yaralandı.

ÇEVLİK KAVŞAĞI

İlçe merkezine 22 km mesafede D100 karayolu üzerinde yer alan Çevlik kavşağında meydana gelen Trafik Kazasında 1 kişi AĞIR yaralandı.

ÇAYKAPI KAVŞAĞI

İlçe merkezine 16 km mesafede D100 karayolu üzerinde yer alan Çaykapı kavşağında meydana gelen Trafik Kazasında 1 kişi yaralandı.

TOSYA-KASTAMONU YOLU

Tosya-kastamonu yolu 7 km de meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ortalica Kavsagi
Ortalica Kavsagi - 9 ay Önce

Ortalığa kavşağı gibi saçma sapan bir kavşak görmedim..Ya bu kavşağı düzeltin yada ortalicanin başından sonuna kadar d100 yolunu aydınlatma calismasi yapın..Bu kavşakta ki kaçıncı kaza bu...ortalica ilçe gecisinide alltan alabilirsiniz o zaman sorun ortadan kalkar

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298