Tosya D-100 Karayolu Trafik Kazası Sonrası Yaşananlar


buraya tıklayınız

Edinilen bilgiye göre Samsun’dan İstanbul istikametine gitmekte olan 34 BKZ 324 plakalı otomobil Tosya Yeni Sanayi Kavşağına geldiğinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle önce bariyerlere sonra da orta refüje çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil yolun ortasında dururken otomobilde bulunanlar kazadan yara almadan kurtuldu.  Kazada araçta bulunan engelli bir çocuk ise yakınları ve polis ekiplerinin yardımı ile kaza yerinden alınarak başka araca bindirildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 18:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karayolllarının durumu
Karayolllarının durumu - 13 ay Önce

Yeni sanayi kavşağında bu kaçıncı kaza...bu kavşağında yeniden düzenlenmesi lazım karayolları ne hikmetse çaykapı ortalıca yeni sanayi kavşağına yeteri kadar ilgi göstermiyor..burası d100 karayolu hergün binlerce araç kullanıyor ve kazaların %70i bu kavşaklarda olduguna göre buralarda büyük kusur büyük hatalar var demekki. .karayolu arı bu hataları kabul edip acil eyleme geçmelidir..illa yetkili birimi ölmeli buralarda birşeyler yapılması için!!!

Nail kurtcuoğlu
Nail kurtcuoğlu - 12 ay Önce

Arkadaş o yeni sanayi kavşagında hiç kaza eksik olmuyor o yol (hafif viraj)hatalı araçları savuruyor samsun istikametide öyle bir an önce o kavşagın düzeltlmesi lazım

SIRADAKİ HABER