Tosya-Çankırı Kavşağında Trafik Kazası

Tosya-Çankırı Kavşağaında geceyarısı Trafik Kazası Meydana Geldi.

Tosya-Çankırı Kavşağında Trafik Kazası
banner271
banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Çankırı kavşağında dün gece yarısı Trafik Kazası Meydana geldi. Edinilen bilgilere göre dün gece yarısı saat 02.25 sıralarından sürücüsü tesbit edilemeyen 34 VB 7753 plakalı minübüs yarım kalan ve çalışmaları durdurulan Çankırı kavşağında bilinmeyen bir nedenle yoldan çıkarak yan menfez boşkuğuna devrildi. Kazada sürücü ve yolcular şans eseri yaralanmaz iken minübüste maddi hasar meydana geldi. 

Sabah saatlerinde minübüsü çankırı kavşağında yan yatmış şekilde gören vatandaşlar '' Valla kardeşim bu kaza artık kaçınılmaz olmuştu.Allah'tan bu defa kaza ucuz atlatıldı. Çankırı kavşağı yarım kalmış bu hali ile her gün ufak tefek kazalara davetiye çıkarıyor. Yarım kalan kavşak çalışma alanı hiç bir güvenlik tedbiri alınmadan sizde görüyorsunuz tehlikeli bir şekilde kaderine terk edildi. Kamu yatırımını sahiplenen idarecilerimiz acaba bu durumu görmezler mi? Tosya'nın çağ atladığını iddia adenler hiç değilse bu duruma bir çözüm bulsunlar'' diye tepki gösterdiler.

Kaza sonrası Bölge Trafik ekipleri kaza ile ilgili güvenlik önlemleri alarak inceleme ve soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fth
fth - 13 ay Önce

hangi kavşak bittiki burası bitsin aşağğı dörtyoldaki kavşağın hali ortada sözde en büyük 3.kavşak flan diyolardı dünyanın en rezil kavşağını yaptılar böyle bir kavşağa gerek yoktu ılgaz daki gibi yapsalar olacaktı o kadar abartılı bi kavşak yaptılar ki ne otogar ne halısaha nede üniversitenin alanı kaldı her yeri kapattılar tosya myo şu anda f tipi kapalı cezaevi gibi duruyo oraya atılan betonlar demirler dünyanın parası yazık günah değil mi lafa gelince israftan bahsedilir o kavşak tosya ya yapılmış en büyük israftı normal bir kavşak yapsalar yetmez miydi kim bunu yapanlar projesini çien kim onayını veren kim bunun takibini hiç kimse yapmıyor mu?

vatandaş hakkı
vatandaş hakkı @fth - 13 ay Önce

burada kim kime peşkeş çekti diye sorsak daha doğru olur.

Tosyali
Tosyali - 13 ay Önce

Karayollarının yaptığı hangi yol hangi kavşak doğru ki bu doğru olsun. Allah belalarını versin.

Çorumlu
Çorumlu @Tosyali - 13 ay Önce

Lanet olsun adamım. Çok doğru.

M.Ö.
M.Ö. - 13 ay Önce

Rezalet. Yola bak. Lüksü şatafatı bırakıp biraz halk için çalışsalar keşke.

Kaptan
Kaptan - 13 ay Önce

Tircilar böyle yollarda şerit değiştirip sıkıştırma ya neden oluyor

C/ç
C/ç - 12 ay Önce

Kimse ne kendi nede babasının kesesinden yol kavşak yapmıyor türk milletinin parası gene millet için kimse nankör değil görevliler görevini doğru yapsın bunun için maaş alıyorlar millete efendilik yok hizmet var yapamayan gider

ırgat
ırgat - 13 ay Önce

bu kavşağı çizen mühendisle tanışmak isteriz

maraba
maraba - 13 ay Önce

Tosyalılar tatava yapmayı bırakıp Karayollarından Ali Başar ve ekibine bu ve benzeri kavşaklar için teşekkür etmeliler. Nankör olmayın ey zillet içindeki Tosyalılar. Şükür edin Tosya gibi bir kasabaya kavşak yapıyorlar.


SIRADAKİ HABER