TOSYA BÖLGE TRAFİK EKİPLERİNİN DİKKATİ HAYAT KURTARDI

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu´nun Tosya İlçesi D100 karayolu üzerinde bulunan Trafik Polis kontrol noktasında akşam saatlerinde Bölge Trafik ekiplerinin yaptığı uygulamada ilginç anlar yaşandı.

Edinilen bilgiye göre 61 Plakalı orman ürünleri yükü taşıyan bir TIR yeni sanayi bölgesinde bulunan Polis Kontrol noktasına döndü. Trafik ekiplerinin durdurulan TIR şoföründen evrakları istemek için yanına gittiklerinden şoförün burnundan kan geldiğini gördüler. TIR şoförü ‘’ Osmancık’tan buraya gelene kadar ara ara kanadı ve durdu şimdi geçer’’ diyerek evraklarını Trafik ekiplerine teslim etti. Tosya Bölge Trafik ekipleri şoförün bu şekilde trafiğe devam etmesinin uygun olmayacağını söyleyerek 112 sağlık ekiplerini anons ile polis kontrol noktasına çağırdı.

Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri TIR şoförünü ambulans içine alarak ilk müdahaleyi yaparak kanamayı durdurdular.  Kısa süre gözetim altında tutulan şoför yapılan sağlık kontrolleri sonrasında yoluna devam etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2023, 16:58

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeytuni polis
Zeytuni polis - 5 ay Önce

Bizim vazifemiz halkımıza her şartta ve durumda hizmet etmek yanında olduğumuzu hissettirmektir.Vatan sağ olsun milletimiz var olsun.

Z. Mehmet Efendi Mürütleri
Z. Mehmet Efendi Mürütleri - 5 ay Önce

Memleketimizin Her Bölgesine Böyle Bir Ekip Şart Helal Olsun Saygılar

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307