TOSYA BELEDİYESİ BU UYARIYI DİKKATE ALIR

banner294

TOSYA BELEDİYESİ BU UYARIYI DİKKATE ALIR
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Meteoroloji’den yapılan son değerlendirmelere göre, Pazar günü sabah saatlerinden itibaren Kastamonu ve ilçelerinde kuvvetli karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Pazartesi akşam saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenen kar yağışlarıyla birlikte şehiriçi trafiğinde, buzlanma, tipi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı yapıldı.

Yapılan Meteoroloji uyarıları sonrasında Tosya  Belediyesinin kar yağışı sonrası yaşanacak aksaklıklara karşı hazırlıklarını tüm hızı ile sürdürüyor.www.tosyahaberleri.com haber sitesi olarak geçtiğimiz yıl kar yağışı sonrası ilçe şehiriçi trafiğinde yaşanan ve bir çok kazaya neden olan bir konuyu gündeme getiriyoruz. İlçe trafik yoğunluğunun yaşandığı ana arter yollar üzerinde kurulan ve araçların hızını azaltması için kuruluna kasisler kış aylarında yolların buzlanması ve kar yağışı sonrası kasislere yaklaşan araçların ani fren yaparak kayması ile bir çok Trafik Kazası meydana geldi.

Tosya ilçesinde beklenen kar yağışı ile mücadele konusunda hazırlıklarını aralıksız sürdüren Tosya Belediyesi yolların trafiğe açık kalabilmesi için vatandaşlarında talebi olan haberimizi dikkate alarak yollarda bulunan kasisleri trafik güvenliği için geçici süre kaldırması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2022, 00:12

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosya için
Tosya için - 2 ay Önce

Bütün kar yağan illerde kasisler dorun olmuyorda Tosyadami oluyor.Bence kasisten sağa solq kaçmaya çalışan ve anlamsız şekilde çoluk çocuk dinlemeden hız yapan gereksiz sürücüler yüzünden tehlike oluşuyor.Kasisler bu gereksiz sürücüler yüzünden var ne yazikki

Birisi
Birisi - 2 ay Önce

Ayrıca kar yağışı ve buzlanma durumunda belediye trafik ışıklarını serbeste alması lazım. Geçen yıl mıydı önceki yıldıydı tam hatırlamıyorum. Meydanda araçlar kırmızı ışıkta durdu. Araçlarlar kalkamayınca trafik keşmekeş oldu. Belediyeyi 155 i aradım. Yarım saat sonra ışıkları serbeste aldılar.

Ali
Ali - 2 ay Önce

Sorun nerde ben göremiyorum saçma sapan haber yapıyorsunuz o kasisler hız yapan sürücüler için yapılmışki bunu anlamayacak kadar anlamsız bi habere rastlamadım bence sen kasisleri haber yapana kadar hızlı giden sürücüleri haber yap

Mert
Mert - 2 ay Önce

Kaldırırlar yarın kar küreme arabası küreyiverir ..

Cafer SAYKI
Cafer SAYKI - 2 ay Önce

zaten kar temizliği sırasında hepsi deforme oluyor sökülüp kış sona erdiğinde takılması daha iyi olu

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307