Motosiklet Kazası Sonrası Vatandaşlar Yetkililere Seslendi

Motosiklet Kazası Sonrası Vatandaşlar Yetkililere Seslendi
banner271

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Askerlik Şubesi üstünde bulunan yol içinde ki orta refüjde meydana gelen Motosiklet Kazası sonrası vatandaşlar Belediye ve İlçe Trafik komisyonuna çağrıda bulunarak başka Trafik Kazaların meydana gelmemesi için çözüm bulunmasını istediler.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adım Soyadım
Adım Soyadım - 11 ay Önce

İngiliz -Kedi Mıstak lakaplı polisimizi tekrardan trafik şubede görmek istiyoruz.Onun zamanında herkes motora korkarak binerdi ama şimdi adam ön kaldırarak meydanda fink atıyor.

Trafik Sinyalizasyonu
Trafik Sinyalizasyonu - 11 ay Önce

Bu yükseklikteki bu beton bariyerler, şehir içi caddesi orta bölme refüj bariyeri değildir. Şehir dışı caddelerin orta bölmesinde kullanılan bariyerlerin yüksekliğinde bir beton bariyerdir. Ve burası şehir içi caddedir.
Bu geçit, caddenin her iki yönünden giden taşıtlar için çok tehlike arz etmektedir. Dolayısıyla bu beton bariyerler kaldırılamayacağına göre, bu geçit kesinlikle kapatılmalıdır veya trafik ışığı konmalıdır.
Aynı şekilde, ticaret lisesinin ordaki geçite ve metal sanayi pirinç pazarına dönülen kavşağa da trafik sinyalizasyonu konmalı veya bu geçitlerde kesinlikle kapatılmalıdır. Yoksa çok acılar yaşanacak çok canlar yanacaktır. Yetkililerin ve gerçek sorumluların dikkatine.

hüseyin
hüseyin - 11 ay Önce

pür dikkat bakıyoruz araba geliyor mu diye. koca koca betonlardan görebildiğimiz kadar

zafer
zafer - 11 ay Önce

Bir an önce önlem alınmalı heleki princ pazarından sanayiye dönüş çok tehlikeli 2 kez kaza atlattım adam son gaz geliyor ciceklerden diger yol görünmüyor

Ortak Akıl
Ortak Akıl - 11 ay Önce

Türkiye nin bir çok il ve ilçesinde bulundum. Bu kadar peyzajdan uzak bir çalışma görmedim. Bir kere bu yükseklikteki bordürleri sadece doğu da terör tehditi olan yerlerde devlet dairelerini (Polis, askeriye vb) koruma amaçlı bina önlerine barikat amaçlı koyduklarını gördüm. Maksat yaya geçişini engellemekse şayet yine refuj bordür boyları kısa kalmak kaydıyla refuj ortasına Tosya Belediye armali şeffaf plastikten yapılma levhalar koyulabilir. Kaldı ki trafik görüşünü hiçbir şekilde engellemez. Buradan sayin Baskan Volkan Beye cagrimizdir. Bu beton bloklar derhal kaldırılmalı, sorumlulara, devleti zarara ugratanlara da hesabı sorulmalidir. Secimler bitti artik. Yavaş yavaş dokunuşlar başlamalı. Bunların hiçbiri yapilmiyorsa da en azından görüşü netlestirmek için algıyı onlemeyen bilakis artıran açık renklere- sarı,beyaz gibi bu beton bloklar! boyanmalidir. Nasil olsa belediyenin boyasi boldur. Bknz: Haber ilk resim (Vana 2m)

SIRADAKİ HABER