Karadeniz bölgesinin en büyük uyuşturusu Tosya'da yakalandı

banner294

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) Kastamonu´nun Tosya ilçesi D100 karayolunda Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik icra edilen operasyonda durdurulan şehirlerarası yolcu otobüsünde H.K.(52) ve B.T.G. (30) isimli şahısların üzerlerinde ve uyuşturucu köpeği Valör ile eşyalarında yapılan arama sonucunda 2 kg metamfetamin ele geçirildi. Tosya ilçesinde yakalanan 2 kg metamfetamin uyuşturucu maddenin şu ana kadar Karadeniz bölgesinde ele geçirilen en yüksek miktarda uyuşturucu olduğu öğrenildi.

Jandarma ekiplerince H.K. (52) ve B.T.G.(30) isimli şahıslar gözaltına alınarak sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak, Kastamonu Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Uyuşturucu madde imal ve ticareti yaparak vatandaşlarımızı zehirleyen ve bu yolla haksız kazanç elde eden şahıslara yönelik faaliyetlerimize kararlılıkla devam edilecektir.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 16:08

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
İdealist İhtiyar
İdealist İhtiyar - 6 ay Önce

Güvenlik güçlerimizi kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah güçlerini kuvvetlerini artırsın inşaAllah.

Duyarlı Delikanlı
Duyarlı Delikanlı - 6 ay Önce

Ülkemizde de, ilimizde de, ilçemizde de ortalık uyuşturucuyu ve uyarıcı madde hap kullananların ve ticaretini yapanların haberlerinden geçilmiyor. Ne oldu bize? Nereye gidiyoruz böyle? Anlamış değilim. Böyle giderse çocukların, gençlerin ileriki yaşları çok zor geçeceğe benziyor. Duyarlı olanlar ve yetkili olanlar bu tür gayri meşru işlerin önlenmesi, engellenmesi adına her türlü çabayı göstermeliler. Aksi takdirde genç nesil kaybedilecektir ve elden de bir şey gelmeyecektir. Allah sonumuzu ve akıbetimizi hayr eylesin inşaAllah.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307