HIRSIZLAR SAPACA KÖYÜNÜ 4 GÜN SUSUZ BIRAKTI

banner315

HIRSIZLAR SAPACA KÖYÜNÜ 4 GÜN SUSUZ BIRAKTI
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu´nun Tosya İlçesi Sapaca köyü Su deposunda bulunan malzeme ve elektrik kabloları hırsızlar tarafından çalındı.

Edinilen bilgiye göre Sapaca köyüne su sağlayan depoda bulunan yedek parça malzemeler ile elektrik kabloları hırsızlık zanlısı kişi veya kişiler tarafından çalındı. Hırsızlık zanlısı 3 kişi yakalanarak adlı makamlara sevk edildi.

Sapaca köyü muhtarı Ali Türkmen köyü susuz bırakan hırsızlara sitem ederek ‘’ Her sene bu hırsızlık olayı başımıza geliyor. Üç kuruş için su deposunun elektrik kablolarını çalıyorlar. Geçen sene 3 gün bu sene ise 4 gün köyümüz susuz kaldı; yazık değil mi bu köy halkına’’ diye sitem etti.

Yakalanan hırsızlık zanlısı 3 kişi jandarma tarafından yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Fethi Elmacı
Mahmut Fethi Elmacı - 2 yıl Önce

Bu nasıl bir aymazlıkdır, hainlikdir. Vatandaşın içme suyunu tahrip edecek kadar kimliksiz soysuz kim ola ki? "Bilemezsin kim dost kim düşman, bazen tuttuğun eldir seni arkandan vuran" Rabbim bunu yapanları iki cihanda kahr-u perişan eylesin. En iyi güvenlik, kamera sistemini köyün önemli yerlerine kurmakdır. Bu türlü hadiseler her zaman yaşanabilir.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307