BAŞKAN KAZIM ŞAHİN YANGIN ANINDA ADETA ÇILDIRDI

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KAMERA: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) –  Kastamonu’nun Tosya ilçesinde marangoz atölyesinde henüz belirlenemeyen neden çıkan yangın sonrasında 8 ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Özboyu köyünde yangının ilk çıktığı dakikalarda yangın alanına gelen Tosya Belediye Başkanı ‘’ Tosya İtfaiye ekipleri ve Orman işletme müdürlüğü yangın söndürme yangına müdahale ediyor. Fakat köyün içinde yol olmadığı için yeterli müdahalede bulunamıyoruz’ ’dedi.

Özboyu Köyünde yangın tüm şiddetiyle devam ederken, Tosya Belediyesi, Kastamonu Belediyesi, Ilgaz Belediyesi, Kargı Belediyesi itfaiye ekipleriyle Tosya Orman İşletme Müdürlüğü, Tosya İlçe Özel İdare Müdürlüğü arazözleri, yangına müdahale ediyor.

 (SDA-

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
YOLsuz Köylü,
YOLsuz Köylü, - 5 yıl Önce

Bir zamanlar yetkililerimiz tarafından köy köy dolaşılıyordu o zaman bu köyde yol var mıydı acaba. yoksa özboyu köyümüze uğramadılar mı? Kusura bakmayın ama köy konağında köylüye hal hatır sormakla olmuyor bu işler. biraz olsun ilgilenmek gerekiyor. Teyzeye Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar diler, hepimize de büyük geçmiş olsun...

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307