Tosya Spor'a Taraftarlardan Baklavalı Destek

Tosya Spor'a Taraftarlardan Baklavalı Destek

Tosya Spor'a Taraftarlardan Baklavalı Destek

4-5 Nisan 2015 tarihinde başlayacak olan Kastamonu 2.Amatör küme maçlarına yaptığı antrenmanlar ile hazırlanan Tosya Spor takımına, Arasta Taraftar Grubundan destek geldi. Tosya Spor takımı kulüp tesisinde hazırladığı 10 günlük hazırlık kampı çerçevesinde sabah 7'de kross ağırlıklı ve öğleden sonra taktik ve kondisyon çalışmaları yaparak lige hazırlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan antrenmanı çok sayıda taraftar ve futbol severler ilgi göstererek antrenmanı izlediler.

Antrenman sonrası taraftarlar ve futbol severler futbolculara baklava ikram ederek, sevgi gösterisinde bulundular. Antrenman bitiminde ise futbolcular, taraftarlar ve kulüp yöneticileri hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Tosya Spor'un genç hocası Serkan Ertaş antrenman sonrası yaptığı açıklama da ; " Hergün çift antrenman yaparak lige hazırlanmaya devam ediyoruz. Oyuncularımız kulüp tesisinde tam bir takım havasını yakalamış durumda, 10 günlük hazırlık kampımız hazırladığımız program dahilinde devam ediyor ve sonrasında ise, hazırlık maçları yaparak kamp süresini bitirip normal antrenman programımıza dönüş yapacağız, Tosya Spor Kulübü olarak hedefimiz çok çalışıp yeniden Tosya'yı bir üst liglerde temsil etmektir." dedi. - Alaattin KEŞOĞLU

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 17:45
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail çataloglu
ismail çataloglu - 4 yıl Önce

çok güzel olmuş

SIRADAKİ HABER