TOSYA, SPOR İÇİN ELE ELE VERDİ

TOSYA, SPOR İÇİN ELE ELE VERDİ

TOSYA, SPOR İÇİN ELE ELE VERDİ

Çarşamba akşamı saat 18:00'da Tosya Spor Kulübü'nün Doğramacı Otel'de düzenlediği " Spor için El Ele " konulu yemekli toplantıya Tosya Kaymakamı Yusuf CIBIR, Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU, Tosya Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdür Vekili Mustafa Koç, Tosya Spor A.Ş. yöneticileri, Tosya Gençlik ve İzcilik Kulübü yöneticileri, Okul Müdürleri ile Tosya'da görev yapan Beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

Yemek ikramının ardından açılış konuşmasını yapan Tosya Spor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İhsan YILMAZ; Toplantıya gösterilen ilgiden dolayı tüm davetlililere teşekkür etti. Düzenlenen toplantının acının Tosya'daki tüm birimleri bir araya getirerek Sportif alanlardaki faaliyetleri daha kurumsal ve ileriye dönük başarı indexli bir yapı kurmayı amaçladıklarını ve bu başarıyıda Resmi kurum ve kuruluşların yanı sıra Beden eğitimi öğretmenleri ile ve Spor'a gönül vermiş spor severler ile başarılabileceğini ifade etti. Başkan İhsan Yılmaz Tosya Spor Kulubü olarak önceliklerinin tesisleşerek çeşitli spor dallarında branşlar oluşturup kurumsal alt yapısı sağlam bir kulüp oluşturmak olduğunu ifade etti.

Tosya Spor Kulübü olarak Futbol, Basketbol, Voleybol ve Güreş gibi popüler spor dallarında ekip kurarak ve her spor branşına gönüllülük esasına dayalı bir teknik yetkili atayarak, spor branşlarının ihtiyacı olan servis, yol masrafı , spor ayakkabıları, antrenman forması, eşofman vb. gibi tüm ihtiyacların Tosya Spor A.Ş. tarafından finanse edilerek ileriye dönük hedeflenen tüm sportif branşlarda Tosya'yı yeniden ayağa kaldırmak istediklerini ifade etti.

Toplantıda Futbol, Voleybol ve Basketbol branşlarında faaliyet gösteren kulüp ve okul takımlarının en büyük sıkıntılarının servis yol ve spor malzemeleri olduğu Beden Eğitimi öğretmenleri tarafından dile getirilerek bunlara çözüm ve destek konusunda büyük ihtiyaçları olduğunu belirttiler. Temel ihtiyaçların giderilmesi noktasında tüm branşlara maddi finansal desteğin verileceğini ifade eden Tosya Spor Kulübü Başkanı İhsan YILMAZ; Bizler spor'a gönül vermiş spor severler olarak Resmi işlemleri tamamlanmış ve şu an aktif olarak faaliyet gösteren Tosya Spor Anonim Şirketi ve Tosya Spor Kulübü'nü ileriye dönük olarak kurumsal bir yapı oluşturmamızın ana gayeside buydu, özellikle futbolda yakaladığımız ivmeyi ve prestiji hep beraber elele vererek sizlerinde desteği ile yeniden kazanacağız. Spor arenasında Tosya olarak yakaladığımız sportif başarılar inşallah bundan sonrada devam edecek." dedi.

Toplantıya katılan Tosya Gençlik Spor ve Tosya İzcilik Kulübü yetkilileri ilede uzunca istişare edildi, hali hazırda aktif olarak müsabakalara katılan genç futbolcuların önümüzdeki süreçte Tosya Spor çatısı altında devam etmeleri konusunda karşılıklı olarak görüşler ve istekler tartışıldı. Tosya Gençlik ve İzcilik Kulübü yetkilileri bu durumu kendi aralarında teknik ve yönetim heyeti ile konuşarak " Birleşme" konusundaki fikirlerini ilerleyen günlerde net olarak vereceklerini ifade ettiler.

Son zamanlarda yapılan en kapsamlı spor toplantısı olarak tarihe geçen " Spor için El Ele " toplantısının devamı önümüzdeki günlerle Kulüpler bazından da karşılıklı olarak istişare edilerek yılbaşına kadar bir yol haritası hazırlanıp tüm çalışmalara start verilecek.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 23:40
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
tosyali
tosyali - 4 yıl Önce

Toplantinin konusunu anlamadim. Kapattiklari tosyasporun ne toplantisini yapiyorlar. Cok komik.

Cimbomlu
Cimbomlu - 4 yıl Önce

Kapattıkları belediye spor du bu yeni tosya sporun toplantısı iyi oku

bjk
bjk - 4 yıl Önce

Sen ligi kastamonu sporun onunde bitir hazir iskilip sporda bu sene amatorde yoktu tan parlayacagin zaman kulubu sat tosyadan bir sey olmaz

SIRADAKİ HABER