Tosya Kurumlar Arası Futbol Maçında Kavga Çıktı

Maçın 2. Yarısında Takımlar Sahadan Çekildi.

Tosya Kurumlar Arası Futbol Maçında Kavga Çıktı
 Tosya Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Kurumlar arası halı saha futbol turnuvasında dün gece final maçı oynandı.

Final Maçında Jandarma ile Belediye karşı karşıya geldi. Gün boyu belediye anonsları ile futbolseverler final maçına davet edildi fakat, final maçında oldukça tatsız olaylar meydana geldi. Kıran kırana geçen maçın seyri güzeldi ama final maçı Belediye kalecisi Osman'ın bacağının kırılması ile koptu, Acil servis ile Kastamonu'ya götürülen Kaleci Osman'ın tedavisi Kastamonu'da yapıldı.

Oldukça kalabalık bir seyirci topluluğu tarafından izlenen final maçı sonrası kupa töreni düzenlenmişti ve organizasyonda herşey tamamdı. Tosya Birim amirleri tam kadro final maçını izlemek için protokoldeki yerlerinden maçı izlerken tüm bu tatsız olaylara da şahit oldular. Jandarma 1-0 önde iken 2. yarıda çeşitli pozisyonlarda sert girişimlerden dolayı futbolcular arasında tatsız olaylar yaşandı. Saha birden karıştı futbolcuları yatıştırmak için Tosya Kaymakamı Türköz dahil tüm herkes sahaya girdi. Olaylar yatışmayınca da her 2 takımda sahadan çekildi ve final maçı iptal oldu. Haber : Sedat Ağacıkoğlu
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 8 yıl Önce

anadolu lisesi-fatih ilköretim gibi aralarında anlaşsalardı kavga çıkmazdı

...
... - 8 yıl Önce

Ne anlaşması ? Haddini bil...

SIRADAKİ HABER

banner258

banner256