Bu haber kez okundu.

Tosya Belediyespor Grupları Belli oldu

2011-2012 Sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı. Bu sezon BAL'a katılacak 152 takımın 13 ayrı grupta mücadele edeceği BAL'da 4 grup 11, 9 grup 12 takımdan oluşuyor.

Gruplarda son iki sırayı alan takımlar küme düşerken, ilk iki sırayı alan takımlar play-off oynamaya hak kazanacaklar. Play off müsabakaları sonunda 9 takım TFF 3.Ligine çıkmaya hak kazanacak.

9 ve 10. gruplarda yer alan 6 İzmir takımı ile 11,12 ve 13. Gruplarda yer alan 14 İstanbul takımının hangi gruplarda yer alacağının kurası kendi illerinde yapılacak. Grupların fikstür çekimi ise daha sonra açıklanacak bir tarihte Ankara'da yapılacak.

1-2 Ekim 2011 tarihinde başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig`in (BAL) grupları belirlendi.
Tosya Belediyespor 13. grupta
İstanbul (4),
Zonguldak (2),
Düzce (2),
Bartın, Karabük, Bolu takımları ile karşılacak.

Tosya Belediyespor
13. Grupta Zonguldakspor,
Kozluspor,
Çelik-İş Ormanspor,
Bartınspor,
Geredespor,
Düzcespor
ve Beyköy Belediyespor ile eşleşti.

Tosya Türk / BAL`de İstanbul`u temsil eden 14 takım arasından
4 tanesi de Tosya Belediyespor`un rakibi olacak.
Bu takımların hangileri olacağı önümüzdeki günlerde beli olacak.
İstanbul`da

gelecek takımlar arasında
İstanbulspor,
Zeytinburnuspor,
Fatih Karagümrükspor,
Beykoz 1908 A.Ş. gibi
profesyonel lig tecrübesi olan güçlü takımlar da bulunuyor.



2011-2012 SEZONU BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUPLARI


  

2011 – 2012 SEZONUNDA BÖLGESEL AMATÖR LİGE

KATILACAK TAKIM İSİMLERİ

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

ADANA

ADANA

ADANA GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2

ADANA

ADANA

CEYHANSPOR

3

ADANA

ADANA

ADANA TEKSPOR

4

ADANA

MERSİN

TOROSLAR BELEDİYESPOR

5

ADANA

MERSİN

BOZYAZI BELEDİYESPOR

6

ADANA

MERSİN

ERDEMLİ BELEDİYESPOR

7

ADANA

G.ANTEP

ŞEHİT KAMİL BELEDİYESPOR

8

ADANA

HATAY

ERZİN BELEDİYESPOR

9

ADANA

HATAY

İSKENDERUN ASAŞSPOR

10

ADANA

OSMANİYE

KADİRLİSPOR

11

ADANA

KİLİS

KİLİS BELEDİYESPOR

 

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

ANKARA

ANKARA

AKYURT BELEDİYESPOR

2

ANKARA

ANKARA

SİNCAN BELEDİYESPOR

3

ANKARA

ANKARA

KAZAN BELEDİYESPOR

4

ANKARA

KONYA

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR

5

ANKARA

KONYA

BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

6

ANKARA

KONYA

SELÇUKLU BELEDİYESPOR

7

ANKARA

ZONGULDAK

KOZLUSPOR

8

ANKARA

ZONGULDAK

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

9

ANKARA

KARAMAN

KARAMAN GENÇLERBİRLİĞİSPOR

10

ANKARA

KIRIKKALE

TÜRK METAL GENÇLİKSPOR

11

ANKARA

BARTIN

BARTINSPOR

12

ANKARA

KARABÜK

BELEDİYE SAFRANBOLUSPOR

13

ANKARA

BOLU

GEREDESPOR

14

ANKARA

KASTAMONU

TOSYA BELEDİYESPOR

 

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

ANTALYA

ANTALYA

DEMRE BELEDİYESPOR

2

ANTALYA

ANTALYA

KUMLUCA BELEDİYESPOR

3

ANTALYA

ANTALYA

MANAVGAT BELEDİYESPOR

4

ANTALYA

ISPARTA

ISPARTA İL ÖZEL İDARESPOR

5

ANTALYA

ISPARTA

EMRESPOR

6

ANTALYA

ISPARTA

ISPARTASPOR

7

ANTALYA

AFYON

EMİRDAĞSPOR

8

ANTALYA

AFYON

İHSANİYE BELEDİYESPOR

9

ANTALYA

BURDUR

BURDUR ŞEKERSPOR

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

BURSA

BURSA

BURSA MERİNOSSPOR A.Ş

2

BURSA

BURSA

KESTEL BELEDİYESPOR

3

BURSA

BURSA

ZAFERSPOR

4

BURSA

BURSA

İZNİKSPOR

5

BURSA

BALIKESİR

AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR

6

BURSA

BALIKESİR

KÜÇÜKKÖY BELEDİYESPOR

7

BURSA

BALIKESİR

BALIKESİR BELEDİYESPOR

8

BURSA

BİLECİK

VİTRASPOR

9

BURSA

ÇANAKKALE

BOZCAADASPOR

10

BURSA

ÇANAKKALE

KARABİGA İÇDAŞSPOR

11

BURSA

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR DEMİRSPOR

12

BURSA

ESKİŞEHİR

SAĞLIKSPOR

13

BURSA

KÜTAHYA

KÜTAHYASPOR

14

BURSA

KÜTAHYA

GAYBİEFENDİSPOR

15

BURSA

KÜTAHYA

SİMAV GENÇYURDUSPOR

16

BURSA

YALOVA

ALTINOVA BELEDİYESPOR

17

BURSA

YALOVA

ARMUTLU BELEDİYESPOR

18

BURSA

YALOVA

YALOVASPOR

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

ERZURUM

AĞRI

BAYAZITSPOR

2

ERZURUM

ARDAHAN

GÖLE BELEDİYESPOR

3

ERZURUM

BAYBURT

BAYBURT BELEDİYESPOR

4

ERZURUM

BİNGÖL

BİNGÖL İL ÖZEL İDARESPOR

5

ERZURUM

ERZİNCAN

REFAHİYESPOR

6

ERZURUM

ERZURUM

3 MART BELDE SPOR

7

ERZURUM

KARS

KAĞIZMANSPOR

 

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

İSTANBUL

İSTANBUL

F.KARAGÜMRÜKSPOR

2

İSTANBUL

İSTANBUL

FERİKÖYSPOR

3

İSTANBUL

İSTANBUL

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

4

İSTANBUL

İSTANBUL

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜSPOR

5

İSTANBUL

İSTANBUL

YENİKÖYSPOR

6

İSTANBUL

İSTANBUL

BÜYÜKÇEKMECESPOR

7

İSTANBUL

İSTANBUL

AVCILAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

8

İSTANBUL

İSTANBUL

SULTANGAZİSPOR

9

İSTANBUL

İSTANBUL

SİLİVRİSPOR

10

İSTANBUL

İSTANBUL

BEŞYÜZEVLERSPOR

11

İSTANBUL

İSTANBUL

BAYRAMPAŞA TUNASPOR

12

İSTANBUL

İSTANBUL

İSTANBULSPOR

13

İSTANBUL

İSTANBUL

BEYKOZSPOR 1908 A.Ş

14

İSTANBUL

İSTANBUL

ZEYTİNBURNUSPOR

15

İSTANBUL

EDİRNE

KEŞANSPOR

16

İSTANBUL

EDİRNE

EDİRNESPOR GENÇLİK

17

İSTANBUL

KIRKLARELİ

BABAESKİSPOR

18

İSTANBUL

TEKİRDAĞ

ÇERKEZKÖYSPOR

19

İSTANBUL

TEKİRDAĞ

ÇORLU GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

 

 

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

İZMİR

İZMİR

ÖDEMİŞ BELEDİYESPOR

2

İZMİR

İZMİR

YENİ BORNOVASPOR

3

İZMİR

İZMİR

BERGAMA BELEDİYESPOR

4

İZMİR

İZMİR

İZMİRDEN KATILACAK 4.TAKIM

5

İZMİR

İZMİR

TORBALISPOR

6

İZMİR

İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESPOR

7

İZMİR

AYDIN

ÇİNE MADRANSPOR

8

İZMİR

AYDIN

DİDİM BELEDİYESPOR

9

İZMİR

AYDIN

BOZDOĞAN BELEDİYESPOR

10

İZMİR

MANİSA

KULASPOR

11

İZMİR

MANİSA

SALİHLİ BELEDİYESPOR

12

İZMİR

MANİSA

MANİSA BELEDİYESPOR

13

İZMİR

DENİZLİ

KONAKSPOR

14

İZMİR

DENİZLİ

KAKLIK BELEDİYESPOR

15

İZMİR

UŞAK

UŞAK BELEDİYESPOR

16

İZMİR

UŞAK

UŞAK İL ÖZEL İDARE SPOR

17

İZMİR

MUĞLA

MUĞLASPOR

18

İZMİR

MUĞLA

TURGUTREİS BELEDİYESPOR

·         Daha sonra belirlenecek

   

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

KAYSERİ

KAYSERİ

KAYSERİ ŞEKERSPOR

2

KAYSERİ

KAYSERİ

TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR

3

KAYSERİ

KIRŞEHİR

ŞİRİN KIRŞEHİRSPOR

4

KAYSERİ

KIRŞEHİR

KIRŞEHİRSPOR

5

KAYSERİ

NEVŞEHİR

NEVŞEHİRSPOR GENÇLİK

6

KAYSERİ

NİĞDE

NİĞDE BELEDİYESPOR

7

KAYSERİ

SİVAS

SİVAS İL ÖZEL İDARESİSPOR

8

KAYSERİ

SİVAS

ZARA BELEDİYESPOR

9

KAYSERİ

YOZGAT

SORGUN BELEDİYESPOR

10

KAYSERİ

AKSARAY

68 YENİ AKSARAYSPOR

 

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

MALATYA

MALATYA

44 MALATYASPOR

2

MALATYA

MALATYA

ORDUZUSPOR

3

MALATYA

MALATYA

MALATYASPOR

4

MALATYA

Ş.URFA

SİVEREK BELEDİYESPOR

5

MALATYA

Ş.URFA

Ş.URFA İL ÖZEL İDARESPOR

6

MALATYA

ADIYAMAN

ADIYAMAN BELEDİYESPOR

7

MALATYA

TUNCELİ

DERSİMSPOR

8

MALATYA

K.MARAŞ

K.MARAŞ BELEDİYESPOR

9

MALATYA

K.MARAŞ

ELBİSTAN BELEDİYESPOR

 

   

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

SAKARYA

SAKARYA

ADAPAZARISPOR

2

SAKARYA

SAKARYA

AS AKYAZISPOR

3

SAKARYA

SAKARYA

GARAJLAR TAÇSPOR

4

SAKARYA

KOCAELİ

KOCAELİ B.ŞEHİR BLD.KAĞITSPOR

5

SAKARYA

KOCAELİ

DERİNCE BELEDİYESPOR

6

SAKARYA

KOCAELİ

İZMİT ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR

7

SAKARYA

KOCAELİ

DARICA KALE BAYRAMOĞLUSPOR

8

SAKARYA

DÜZCE

DÜZCESPOR

9

SAKARYA

DÜZCE

BEYKÖY BELEDİYESPOR

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

SAMSUN

SAMSUN

1930 BAFRASPOR

2

SAMSUN

SAMSUN

İLKADIM BELEDİYESPOR

3

SAMSUN

SAMSUN

DİKBIYIK BELEDİYESPOR

4

SAMSUN

AMASYA

YENİ AMASYASPOR

5

SAMSUN

TOKAT

ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR

6

SAMSUN

ÇORUM

ÇORUM BELEDİYESPOR

 

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

TRABZON

ARTVİN

ARHAVİSPOR

2

TRABZON

GİRESUN       

BULANCAK BELEDİYESPOR

3

TRABZON

GİRESUN

ESPİYE BELEDİYESPOR

4

TRABZON

GÜMÜŞHANE

KELKİT HÜRRİYETSPOR

5

TRABZON

ORDU

FATSA BELEDİYESPOR

6

TRABZON

ORDU

ÜNYE BELEDİYESPOR

7

TRABZON

RİZE

KALKANDERESPOR

8

TRABZON

RİZE

ARDEŞENSPOR

9

TRABZON

TRABZON

YOMRASPOR

10

TRABZON

TRABZON

DÜZYURTSPOR

11

TRABZON

TRABZON

İDMANOCAĞISPOR

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

DİYARBAKIR

DİYARBAKIR

YENİ DİYARBAKIRSPOR

2

DİYARBAKIR

DİYARBAKIR

BAĞLAR BELEDİYESPOR

3

DİYARBAKIR

BATMAN

GERCÜŞ BAĞLARSPOR

4

DİYARBAKIR

BATMAN

72 BATMANSPOR

5

DİYARBAKIR

MARDİN

KIZILTEPESPOR

6

DİYARBAKIR

SİİRT

SİİRT GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

7

DİYARBAKIR

ŞIRNAK

ŞENOBASPOR

 

 

TFF

BÖLGE

İLİ

TAKIM İSMİ

1

VAN

VAN

VAN DSİ SPOR

2

VAN

HAKKARİ

HAKKARİ ZAPSPOR

3

VAN

MUŞ

MURATSPOR

4

VAN

BİTLİS

ÖZGÜZELDERESPOR

 

 

 

 

 

 


banner226
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.