Bu haber kez okundu.

Tosya 16. Halısaha Futbol Turnuvasında Süpriz Takım ATLETİCO TOSYA
 Bu yıl 16.'sı düzenlenen Halısaha Futbol Turnuvası Müracat süresinin bitimine dakikalar kala başvuru için gelen takım ilgi odağı oldu.

Takım kurucuları Abdullah Örü ve Salh Gülbeyaz sitemize yaptıkları açıklamada " Turnuvaya katılmaya son anda karar verdik, daha önce planlamadığımız için aklımızda takım ismi yoktu. Müracaat başvuru süresi bitimine dakikalar kala " ATLETİCO TOSYA " ismi aklımıza geldi ve arkadaşlar ile onaylayıp başvurumuzu yaptık." dedi.

Turnuva bugün 26.06.2012 tarihinde Salı akşamı saat 20-21.00'da Şahber Usta – Örtükoğlu Av Bayii müsabakası ile başlayacak.

İPEKYOLU SOSYAL TESİSLERİ

 

16.TOSYA LİGİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI A ve B GRUBU FİKSTÜRÜ

 

26 HAZİRAN 2012 SALI

05 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE

20-21 Şahber Usta – Örtükoğlu Av Bayii

20-21 Atletiko Tosya – Aşağı Kayı

21-22 Es Doğalgaz – Ekincik

21-22 BGK Spor Tesisi – Sapaca

22-23 Ortalıca Mangan – Atletiko Tosya

22-23 Örtükoğlu Av Bayii – Gökçeöz

27 HAZİRAN 2012 ÇARŞAMBA

06 TEMMUZ 2012 CUMA

20-21 Doğan Alçı – Sapaca

20-21 Es Doğalgaz – Doğan Alçı

21-22 Esen Elektrik – Aşağı Kayı

21-22 Şahber Usta – Esen Elektrik

22-23 Emniyet Müd. – BGK Spor Tesisi

22-23 Ekincik – Cebeci Yapı

28 HAZİRAN 2012 PERŞEMBE

07 TEMMUZ 2012 CUMARTESİ

20-21 Gökçeöz – Suluca Koop.

20-21 Suluca Koop. – Ortalıca Mangan

21-22 Cebeci Yapı – Doğan Alçı

21-22 Emniyet Müd. – Es Doğalgaz

22-23 Atletiko Tosya – Esen Elektrik

22-23 Gökçeöz – Şahber Usta

29 HAZİRAN 2012 CUMA

08 TEMMUZ 2012 PAZAR

20-21 BGK Spor Tesisi – Es Doğalgaz

20-21 Esen Elektrik – Ortalıca Mangan

21-22 Örtükoğlu Av Bayii–Ortalıca Mangan

21-22 Aşağı Kayı – Örtükoğlu Av Bayii

22-23 Sapaca – Emniyet Müd.

22-23 Cebeci Yapı – BGK Spor Tesisi

30 HAZİRAN 2012 CUMARTESİ

09 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ

20-21 Aşağı Kayı – Gökçeöz

20-21 Suluca Koop. – Atletiko Tosya

21-22 Ekincik – BGK Spor Tesisi

21-22 Şahber Usta – Aşağı Kayı

22-23 Suluca Koop.– Şahber Usta

22-23 Doğan Alçı – Ekincik

01 TEMMUZ 2012 PAZAR

10 TEMMUZ 2012 SALI

20-21 Emniyet Müd. – Cebeci Yapı

20-21 Ortalıca Mangan – Gökçeöz

21-22 Ortalıca Mangan – Şahber Usta

21-22 Sapaca – Cebeci Yapı

22-23 Es Doğalgaz – Sapaca

22-23 Esen Elektrik – Suluca Koop.

02 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ

11 TEMMUZ 2012 ÇARŞAMBA

20-21 Esen Elektrik – Örtükoğlu Av Bayii

20-21 Örtükoğlu Av Bayii – Atletiko Tosya

21-22 Doğan Alçı – Emniyet Müd.

21-22 Ekincik – Emniyet Müd.

22-23 Gökçeöz – Atletiko Tosya

22-23 BGK Spor Tesisi – Doğan Alçı

03 TEMMUZ 2012 SALI

12 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE

20-21 Sapaca – Ekincik

20-21 Gökçeöz – Esen Elektrik

21-22 Aşağı Kayı – Suluca Koop.

21-22 Atletiko Tosya – Şahber Usta

22-23 Cebeci Yapı – Es Doğalgaz

22-23 Aşağı Kayı – Ortalıca Mangan

 

23-24 Suluca Koop. – Örtükoğlu Av Bayii

 

 

Katılan tüm takımlarımıza centilmenlik, kardeşlik ve sportmenlik içerisinde bir turnuva temenni eder, başarılar dileriz.

 

 

 

 

 

TERTİP KOMİTESİ

banner226
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.