KAYMAKAMLIK KUPASI KURUMLAR ARASI HALI SAHA TURNUVASI BAŞLIYOR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 22 Nisan -19 Mayıs 2014 tarihleri arasında organize edilecek olan ve İlçemiz Kurum ve Kuruluşlarının katılabileceği “Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” başlıyor.

KAYMAKAMLIK KUPASI KURUMLAR ARASI HALI SAHA TURNUVASI BAŞLIYOR

                                                            

Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğü tarafından  25 Nisan -19 Mayıs 2014 tarihleri arasında   organize edilecek olan ve İlçemiz Kurum ve Kuruluşlarının  katılabileceği “Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası”  başlıyor.

 

            Başvuruları 25 Nisan 2014  mesai bitimine kadar devam edecek olan turnuvanın başvuru evrakları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünden temin edilebilecek.

 

Tertip Komitesini Mustafa KOÇ ,Mehdi TOĞRUL, Güney DOĞAN, Zeynal DOST,Cengiz KASAP ve Katılımcı takımlardan seçilecek üç temsilcinin oluşturduğu turnuvanın fikstürü ise 25 Nisan 2014  tarihinde takımlardan birer temsilcinin katılımıyla saat  18.00 de Tosya Mehmet Erkaragülle Spor Salonunda kura çekilmek suretiyle belirlenecek.

 

            Turnuvaya 28 Nisan 2014 tarihinde saat 18.00 itibariyle başlanması planlanmaktadır. Bilgi için müdürlüğümüzün 3131913 numaralı telefonu aranabilir. Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğü olarak turnuvaya katılacak tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

 

                                              

                                                                       Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2014, 12:16
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER