ZAFER NALBANTOĞLU'NA İLÇEMİZDE BÜYÜK SEVGİ 30 YILLIK HASRET SONA ERSİN !

AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayları Zafer Nalbantoğlu ve Hakkı Köylü, İl Başkanı Av.Metin Çelik ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Seçim Bürolarının açılışı nedeniyle geldikleri ilçemizde güçlü bir moral destek buldular.

ZAFER NALBANTOĞLU'NA İLÇEMİZDE  BÜYÜK SEVGİ 30 YILLIK HASRET SONA ERSİN !
HABERİN GALERİSİ
Zafer Tosya

Zafer Tosya

Adaylar, dün sabah ilk olarak Tosya’nın Bağlarbaşı semtinde bulunan Kaynaroğlu Petrol’de Ak Parti Tosya Teşkilatı yetkilileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı yoğun bir kalabalık tarafından karşılanmış ve daha sonra konvoy eşliğinde ilçe merkezine giriş yapmışlardır.

İlçe merkezinde ilk olarak İlçe Teşkilatı Genel Seçim Bürosunu açmak üzere Çayboyu Arı Pazarındaki büroya gelindi ve yoğun bir vatandaş kalabalığının da yer aldığı büronun açılışını 23. Dönem Milletvekili ve 24.Dönem Milletvekili Adayı Hakkı Köylü ile Milletvekili Adayı hemşerimiz Zafer Nalbantoğlu ile birlikte yaptılar. Açılışta kısa birer teşekkür konuşması yapan Köylü ve Nalbantoğlu, hizmetin sürmesi ve istikrarın devamı için hemşerilerimizin birlik ve beraberliklerini, kardeşlik bağlarını bozmadan oylarını kullanmasının memleket ve millet hayrına olacağını ifade ettiler. Bu arada Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen’in neden gelemediğine de açıklık getiren Köylü ve Nalbantoğlu, konunun yanlış anlamalara meydan vermemesi için, Sayın Gülşen’in daha önce programa alınmış Kastamonu’daki bazı açılışlara katılma zorunluluğundan dolayı aralarına katılmadığını ifade ettiler ve selamlarını ilettiler.

Açılışı gerçekleştirdikten sonra Köylü ve Nalbantoğlu ile beraberlerindeki Ak Parti heyeti özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu Pazar bölgesini gezdiler. Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Milletvekili Adayları ve beraberlerindeki partililer gördükleri teveccühten memnun olarak esnafı da ziyaret edip kendileri ile kısa sohbetlerden sonra, huzur ve istikrar adına seçim desteği istediler.

Daha sonra İlçemiz Kaymakamı Mehmet Türköz’ü makamında ziyaret eden Hakkı Köylü ve Zafer Nalbantoğlu, Makam ziyaretinin ardından öğle yemeği için ziyaretlerine ara verdiler. Yemekten sonra ise, Ak Parti Kadın Kollarının seçim çalışmalarını yürüteceği Kadın Kolları seçim Bürosunun açılışını gerçekleştirdiler. Bu arada aynı bölgede bulunan esnafı da ziyaret eden heyet 12 Haziran genel seçimlerini için onların da desteğini istemeyi ihmal etmediler.

Burada da ortak bir açıklama yapan vekil adayları, Kastamonu merkezin yanı sıra bir çok ilçeyi gezdiklerini, halktan olumlu tepkiler aldıklarını ve bugün topluca gelip ziyaret ettikleri Tosya’da da olumlu izlenimler edindiklerini belirttiler.

Akşama doğru Hakkı Köylü, Zafer Nalbantoğlu ve Parti Yöneticileri, ilçemiz Belediye Başkanı Kazım Şahin’i Belediyedeki makamında ziyaret ederek, Başkandan da destek talebinde bulundular.

Seçim Bürolarının açılışı vesilesi ile ilçemizde çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunan Hakkı Köylü ve Zafer Nalbantoğlu ile Ak Partinin diğer yetkilileri, çok önemsedikleri bir gündem olarak Muhtarlar Derneğinde muhtarlarla da bir araya geldiler. Bu konuya ilişkin diğer bir haberimiz de yine gazetemiz sütunlarında yer almaktadır.

Seçim çalışmaları için Tosya İlçe teşkilatına da başarılar dileyen adaylar, ziyaretin ardından Tosya’dan ayrıldılar.


YORUM EKLE
YORUMLAR
talat bozkurt
talat bozkurt - 8 yıl Önce

SEVGİLİ TOSYALILAR ELELE VEREREK ÇOK KIYMETLİ KARDEŞİMİZ ZAFER NALBANTOĞLU NU MECLİSE TAŞIYALIM.PARTİ GÖZETMEYELİM TOSYAMIZA YAKIŞANI YAPIP SEVGİLİ ZAFER NALBANTOĞLU NU MİLLETVEKİLİ YAPALIM.ÜLKEMİZİN BÖYLE DÜRÜST VİCDAN SAHİBİ İNSANLARA İHİYACI VAR.HAYDİ TOSYA.

TALAT BOZKURT
TALAT BOZKURT - 8 yıl Önce

SEVGİLİ ZAFER CİĞİM,ÇIKMIŞ OLDUĞUN BU YOLDA SANA CANI GÖNÜLDEN BAŞARILAR DİLİYORUM.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

SIRADAKİ HABER