ZAFER NALBANTOĞLU SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Zafer Nalbantoğlu Seçim çalışmaları için ilçe ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

ZAFER NALBANTOĞLU SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
Haber :İHA -  Sedat AĞACIKOĞLU


Seçim çalışmalarına Kastamunu’nun ilçelerinden başlayan Zafer Nalbantoğlu, 
 partisinin Cide,İnebolu ve Daday İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Tosya İlçe Başkanı yardımcısı Naci Küçükmorkoç  , Gençlik Kolları Başkanı Sinan Zeybek ve partililer yer aldı.

AK Parti Kastamonu 3.sıra milletvekili adayı Zafer Nalbantoğlu yaptığı ziyaretlerde Kastamonu’da 3-0  milletvekilinin hayal olmadığını söyledi.Nalbantoğlu ; “Aday adaylığı döneminde ‘sizden biri’ sloganını kullandım. Ben sizden biriyim. Teşkilatımızda 10 yıl görev yaptım. Allah utandırmasın şimdi de büyük bir yükümlülük altına girdik. Bize ağır bir sorumluluk yüklediniz. Bu sorumluluğun altından Allah’ın izniyle kalkacağımı düşünüyorum. 2023 vizyonunun son virajında Kastamonu’dan 3 milletvekilinin hayal olmadığını düşünüyorum” dedi.

İlçelerdeki ziyaretlerine seçim süresince bıkmadan usanmadan devem edeceğini ifade eden Nalbantoğlu’’ Özellikle Tosyalı seçmenlerimizde 3.sıra adaylığımızla ilgili kırılganlık ve umutsuzluk var.Ama şunu unutmayalım ki biz ne kadar çok çalışır isek ne kadar gayret gösterirsek  bunu mutlaka başaracağız.Ev ev, kapı kapı dolaşarak diğer partilerin yapmış olduğu seçmen üzerindeki 3-0 hayal olur söyleminin yanlış olduğunu ispatlayacağız.’’dedi

Zafer Nalbantoğlu’na ilçelerde yaptığı esnaf ziyaretlerindeki yoğun ilgi ve sevgi seçmenlerin ve halkın gözünden kaçmadı.


Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 22:39
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
ATSIZ
ATSIZ - 3 yıl Önce

Ağzınıza bi davadır dolamışsınız gidiyor!
Efendiler bu neyin davası?
17-25 aralık mı?
TÜRKlük gurur ve şuurunu silme davası mı?
Sözde Müslüman olup kilise açma davası mı?
Tosya en iyisini bilir!

tosyaliyiz
tosyaliyiz - 3 yıl Önce

Bosuna kendi yorma sut fabrikanda mudurluk yasar

SIRADAKİ HABER