ZAFER NALBANTOĞLU KARABEY KÖYÜNDE

12 Haziran’da yapılacak 24. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Zafer Nalbantoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gündüzlerini Kastamonu merkez ve ilçelerine ayıran Nalbantoğlu, gecelerini de baba yurdu Tosya’da her akşam bir köyü ziyaret ederek sürdürüyor.

ZAFER NALBANTOĞLU KARABEY KÖYÜNDE

Nalbantoğlu, Gündüz Kastamonu ve İlçelerinde;

Gece , Babaocağı Tosya Köylerinde

 

12 Haziran’da yapılacak 24. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Zafer Nalbantoğlu,  seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gündüzlerini Kastamonu merkez ve ilçelerine ayıran Nalbantoğlu, gecelerini de baba yurdu Tosya’da her akşam bir köyü ziyaret ederek sürdürüyor.

Genel seçimlerde Anayasa'yı değiştirecek milletvekili sayısına ulaşmak isteyen AK Parti, Türkiye genelinde 367, Kastamonu genelinde 3 milletvekili çıkarmak için gezilmedik ilçe, belde ve köy bırakmama adına, adaylar her 24 saati eksiksiz dolu dolu değerlendirmeye özel bir önem veriyorlar.

Evvelki akşam ilçemizin büyük köylerinden Karabey köyüne düzenlenen ziyarette Zafer Nalbantoğlu’na, Teşkilat Başkanı Naci Küçükmorkoç, Ak Parti Tosya Teşkilat üyeleri Mustafa Ünsal, Fazıl Ateş, Kadir Demir, Hüseyin Cömert, Ahmet Sirkeoğlu, Ali Sütçü, Murat Kaya, Ayhan Kurceren, Ferhat Kaya ve Ahmet Tunca eşlik ettiler.

Tosya köylerini belli bir program çerçevesinde ziyaret eden Nalbantoğlu, gittiği köylerde, kendileri ile temas kurduğu hemşerilerimize başarılı bir yönetim için 12 Haziran seçimin çok önemli bir adım olduğunu ısrarla vurguladıktan sonra AK Parti’nin kurulduğu tarihten bu yana sürekli kendini yenilediğini ve bu haliyle de Türkiye’yi dünyada dört dörtlük temsil eden bir parti olduğunu ifade etmektedir.

Bir vatandaş olarak hepimizin bundan gurur duyduğunu, Türkiye’nin artık boynu bükük, başkaları tarafından gündemi belirlenen bir ülke değil; dünyada gündem belirleyen A takımında yer aldığını, bunun da hem bugünümüze hem de geleceğimize büyük katkıları olacağını vurguluyor. Ülkemizde sağlanan bu avantajın kalkınma ve istikrarla sağlandığını bu istikrarı bozmamak için de vatandaşlarımızın Ak Parti’ye eksiksiz destek vermelerini isteyen Nalbantoğluna, köyün sakinleri taarfaından yüzde yüzlük destek vaadi karşılığı almasıhem kendini, hem de berbarinde bulunan Ak Parti heyetindeki siyasileri memnun etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER