Tosya Muhtarlar Derneği Başkanından Şok Açıklama

07Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde takvimin başlamasıyla birlikte aday adayları da çalışmalarını sürdürüyor.

Tosya Muhtarlar Derneği Başkanından Şok Açıklama

Tosya'dan Ak Parti Kastamonu milletvekili aday adayı olan hemşerimiz Zafer Nalbantoğlu aday adaylığı başvurusunu yaparken ilçemiz topyekün Kastamonu’ya çıkarma yaparak adayına sahip çıktığını göstermişti.

İlçemizde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluş Başkan ve Temsilcileri 07 Haziran seçimlerinde Tosya’dan milletvekili çıkarmak için birlikte hareket ederek seçilecek sıradan aday olan milletvekili adayını destekleme kararı aldı.

Tosya’dan 25.nci Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde mutlaka bir milletvekili çıkarmak istediklerini belirten Tosya Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Mülayim gazetecilere açıklama yaptı. Mülayim açıklamasında;”28 yıldır ilçemizin milletvekili yok. Bu zamana kadar iktidar partisine Türkiye ortalamasının çok çok üstünde yüksek oranda ilçe olarak oy verdik. Fakat bizim adaylarımız hep son sıralara konuldu. Sivil Toplum Kuruluşları olarak ilçemizden aday olan hemşerimizin seçilecek sıraya yerleştirilmesini istiyoruz. Geçtiğimiz hafta Tosya’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları olarak Kastamonu’ya giderek adayımızın başvurusunda yanında olduk. Bundan sonrada yanında olmaya her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. 28 yıl aradan sonra İktidar partisinden bir milletvekili istiyoruz. Bu talebimiz haklı, Tosya’nın hakkıdır.

Biz gerekiyorsa Sivil Toplum Kuruluş Başkan ve Temsilcileri olarak Ankara’ya gitmeye kararlıyız. Sayın Başbakanımızla da görüşmeye kararlıyız. İlçemize seçilecek sıra verildiği takdirde desteklerimiz devam edecek” dedi.  

Önümüzdeki günlerde sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcilerinin görüş ve düşüncelerini siz okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 00:17
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Coşkun
Salih Coşkun - 4 yıl Önce

Tosya adayının üçü sırdan aday gösterilmesi Tosya'yı - tosyalıları adam yerine koymamaktır.....

HÜSEYİN ÖZKAN
HÜSEYİN ÖZKAN - 4 yıl Önce

Bütün tosya olarak adayımıza sahip cıkmaya butun tosyalı hemserimizi davet ediyorum kim oldugu bence cokonemli deyil partiside fakat calısacagına inaniyorsanı sahip cık tosya

Hamza Keleş
Hamza Keleş - 4 yıl Önce

Tüm muhtar ve STKtaleplerine canı gönülden katılıyorum.Sayin adayimizın olayi İstanbuldaki STK.larida arkasına alıp önce birinci olmasa ikinci yinede olmasa bağimsiz.girmeli
basarilar diliyorum.

musa enes barışoğlu
musa enes barışoğlu - 4 yıl Önce

Abilerim büyüklerim kardeşlerim bacılarım secilecek yer derken siz demekki ak parti iktidarına hükümetinemi güvenemiyorsunuz ak parti olarak biz 3 vekilimizide meclise gönderecez yemin törenindede can hıraş alkışlıyacağız sayın vekilim ZAFER NALBANTOĞLU abim aday gösterildi 3 gösterilmiş ola bilir eğer bunu siz %90-95 oy oranı ile cewap verir iseniz ozmn tosyanında vekili olur zafer abimiz değerlidir eğer siz içinde değerli ise 90 95 için hatta 100 yapıp tulum için calışırsınız bu şekilde bir acıklama vekilimize destek olmaz yanındayız 100 yapacaz değerek yardım edebilirsimiz

ilhan Çemçem
ilhan Çemçem - 4 yıl Önce

Gecen dönemde aynısı yapıldı memleketime.. Bu dupe düz sahtekarliktir.

faruk kahveci
faruk kahveci - 4 yıl Önce

Millette NE vekiller var umarim kazanır kazanirsada memleketi için birşeyler yapmali ki her dönem halk olarak arkasında olalim söz ve vaatler kazanincaya kadar olmamali

SIRADAKİ HABER