Tosya Ak Parti Seçim Çalışmalarına Başladı

Ak Parti Seçim Çalışmalarına Başladı

Tosya Ak Parti Seçim Çalışmalarına Başladı


Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin dün sebze ve meyve pazarında Pazar esnafını ziyaret ederek dertlerini sıkıntılarını dinledi.


Kazım Şahin’e Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, il genel meclis üyesi adayları ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.


Halkın sıcak ilgisiyle karşılanan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin Pazar esnafı ile birlikte alışveriş yapan vatandaşların da dilek ve isteklerini dinledi.


Ziyarette vatandaşlara “halka hizmet Hakk’a hizmet” düsturuyla hareket ettiklerini belirten Başkan Kazım Şahin Tosya’ya yapılan kamu yatırımlarını ve belediye hizmetlerini anlattı. Tosya’nın daha iyi hizmet alabilmesi için tekrar aday olduklarını anlatan Şahin vatandaşlardan destek istedi.


Ziyarette il genel meclis üyesi adayları ve belediye meclis üyesi adayları Ak Parti’nin hizmetlerini anlatırken partililerde broşür dağıttı.


Sebze Pazarı esnafını ziyaret eden Ak Parti Tosya Belediye Başkanı ve  Başkan Adayı Kazım Şahin ve beraberindeki il genel meclisi üyesi ve belediye meclis üyesi adayları kasap esnafı ve Namazgah Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.      

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2014, 10:53
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

tosyalı hemşerilerimiz; tosyamıza yatırım gelmesini ve tosyamızın büyüyüp gelişip ilerlemesini istiyorsak milliyetçilik yapıp hükümet partisi adayına oy verilmesini tavsiye ederim.kafatası milliyetçiliğinden vazgeçilmesini vatan millet için çalışan partinin belediye başkan adayının desteklenmesinin gerektiğini düşünüyorum.saygılarımla.

vatandaşşş
vatandaşşş - 5 yıl Önce

hükümet partisine verip gelişeceği düşüncesinde olan arkadaşım;

madem o kadar faydası vardı 2004-2009 arasında niye ilerleyemedik?

madem o kadar faydası vardı çankırı gerilerken mhpli kastamonu ilerledi.

madem o kadar faydası vardo 2009-2013 yılları (5 altın yıl) arası tosya belediyesi mhp li değil miydi?

bırak milleti kandırmayı insanları ırkçılıkla suçlamayı önce cehaletinle mücade et!!! ve tosya'yı yatırım gelmez tehdidiyle tosyaya olan kinini gösterme....

arkads kast.ilerledi derken bunu belediye mi yapti saf kardesim.bel.kaldirim park yapmaktan baska ne yapti.
arkads kast.ilerledi derken bunu belediye mi yapti saf kardesim.bel.kaldirim park yapmaktan baska ne yapti. - 5 yıl Önce

Cankirida yol yoktu simdi var.git cankiriyi bir gez neler yapilmis gor

SIRADAKİ HABER