TOSYA 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE EVLADINA SAHİP ÇIKACAK

Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi www.tosyahaberleri.com haber sitesine özel açıklamalarda bulundu.

TOSYA 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE EVLADINA SAHİP ÇIKACAK
''HASTANE TOSYA İÇİN BİR NİMET''

Devlet Tosya’ya dev bir modern hastane yaptı. Ak Parti iktidarı zamanında gelen bu hizmet Tosya için bir nimettir. Bu hastanenin yapılmasında tüm Tosya halkının emeği vardır. Şimdi bizim müteşebbis iş adamlarımız Tosya’ya özel bir hastane açsınlar inanın Çankırı Tosya’ya tedavi için gelir.

Böyle modern bir hastanenin gelelim doktor sorununa bu sıkıntı sadece Tosya’nın değil Türkiye’deki tüm hastanelerin kanayan bir yarasıdır. Aynı sıkıntıyı Kastamonu’da çekiyor. Her gün 15 ambulans Karabük’e sevk oluyor. Türkiye’nin her yerinde doktor sorunu var.  Bu sadece Tosya’ya özgü değil. Kastamonu’dan gelen ve ilçemizde siyaset yapan muhalefet parti adayları Tosya Devlet Hastanesi’ni siyasi dalaşma yapacaklarına önce Kastamonu’da yaşanan doktor sorununa çözüm yolları arayıp kendi dertlerine yansınlar.

Şuda bir gerçek biraz bizde biraz haddimizi bilmek zorundayız. Ne olursa olsun biz bir ilçeyiz. 40bin nüfuslu bir ilçe tabiri caiz ise çok hararetleniyoruz. Hastanelerin bir norm kadro gerçeği var ve bizler bunu bilerek hareket ediyoruz. Tosya’ya 8 saatte doktor getirdiğini iddia eden milletvekili adayları o dönem ki Tosya Devlet hastanesi ile şimdiki devlet hastanesini karşılaştırarak nereden nereye geldiğimizi de hatırlamalarını isteriz.

TOSYA EVLADINA SAHİP ÇIKMALI

Eğer 7 Haziran seçimlerinde 1200 nüfuslu Doğanyurt’tan Ak Parti’ye 1.000 oy çıkarsa ve Tosya’dan bunun altında yüzde oy çıkarsa bu bizim ayıbımız olur. Tosya desteğini vererek ve alnını gererek biz üzerimize düşeni yaptık demeli. Yani açık ve net konuşuyorum Tosya Zafer Nalbantoğlu’na sahip çıkmalı. Kırgınlık ve küskünlük olmamalı. Niye 3.sıra oldu diye bizi eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi kendi partisinde Tosya’dan aday adayı olan şahsı milletvekilliği sıralamasına almadı ve Tosya’yı yok saydı.  

''MHP KENDİ EVLADINA SAHİP ÇIKAMADI BİZİ NEDEN ELEŞTİRİYOR''

Tosya’da Milliyetçi Hareket Partisinin 5.000 oyu var. Bunun 2 Bin veya 3 bini kemikleşmiş oy ve biz onlara saygı duyuyoruz. Fakat geri kalan seçmenden Zafer Nalbantoğlu’na destek bekliyoruz. Tosya’da seçmen tepki gösterdiği zaman hükümetin aklının işimi olur? 30 bin nüfuslu bir ilçenin iktidara tepki göstermesi ancak kendisine zarar verir.

TOSYA’YA İHANET ETMEYELİM

Tosya Ak Parti İlçe Başkanlığı 7 Haziran seçimlerine çok önem veriyor. Diğer partiler gibi karalama yapmıyor. 7 Haziran seçimlerinde Kastamonu’da Ak Parti’ye en çok oy veren ilçe olmalıyız.

Son olarak
www.tosyahaberleri  ve Tosya İHA muhabiri Sedat bey aracılığı şunu söylemek isterim biz Zafer Nalbantoğlu’na sahip çıkmak zorundayız. Eğer sahip çıkmaz isek bu Tosya’nın ayıbı olur. Tosya’ya ihanet etmeyelim. Tosya için mücadele ediyoruz. Biz Zafer Nalbantoğlu’na sahip çıkar isek yarın Meclis’e gittiğimiz zaman Zafer’de bize sahip çıkar.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 23:38
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilinçli bir üniversiteli 2
Bilinçli bir üniversiteli 2 - 3 yıl Önce

1-Kastamonuya baksınlar karabük e gidiyor hastalar diyorsunuz kastamonu da belediye akp ve 2 vekil akpden ! Ayrıca karabük belediyesi Mhpli belediye
2-seçmen tepki gösterir hükümet 40 bini umursamaz diyosunuz burda siz ilçe başkanısınız o partinin temsilcisisiniz sizi kaale almıyosa istifa etmelisiniz
3-doktor sorunu tüm türkiyenin kanayan yarası derken farkında olmadan kendi iktidarınızı eleştiriyorsunuz sağlıkta devrim yaptım laflarını meydanlarda söyleyen kurmaylarınızı yalancı çıkarıyorsunuz :)
4-Mhp aday adayını umursamadı diyorsunuz listeye almadı diyorsunuz 2011 genel seçimlerinde partiniz zafer beyi aday gösterdi sonrasında geçen 4 sene boyunca hükümet tosyayı büyük oranda oy vermesine tağmen kaale aldımı ?
5- 8 saatte doktor getiren yöneticilerle kendi döneminizdeki hastaneyi örnek gösteriyorsunuz mesele sizin için önemli olan bina yada yapı demekki , siz hastane binasını övmek yerine geçtiğimiz 2 seçimde vaatde bulunduğunuz kavşak ve yol sorununa çözüm üretin söz verdiniz meydanlarda karayollarıyla boy boy fotoğraf attınız durum ortada halen bitmedi
Sayın ekşi geçmişinizi unutmayınız MHP saflarında yer aldığınız dönemleri bu millet ve MHP li yöneticiler biliyorlar onların yanında idiniz düne kadar bugün ne değişti de onları karalar oldunuz yazık şahsınıza ve itibarınıza
He birde Mhpnin kemik oyuna 2bin 3bin demişsiniz 2009 da mevcut belediye başkanınıza belediyeyi MHP nin ne kadar oyla aldırdığını siz de biliyorsunuz tosya halkı bu 3-0 yalanlarınıza kanmayarak MHP yi tosyada 1. Parti yapacaktır

tosya37
tosya37 - 3 yıl Önce

tosya halki olarak 4 hirsiz bakani aklayan yuce divana gondermeyen, bir partiye nasil destek verelim? arkadas biz musluman insanlariz, hirsizla arsizla isimiz olmaz. obur tarafta yakamizdan yapisirlar. eski akp'li olarak soluyorum. artik akp yalan dolan partisidir.

tosya37
tosya37 - 3 yıl Önce

eli̇nizde kuran, di̇li̇nizde yalan, kursağinizda haram. iste ak partinin gercekleri. yuzunuzden samimiyetsizlik akiyor

ilçesini seven vatandaş
ilçesini seven vatandaş - 3 yıl Önce

tosyadan hergün çankırıya üç araba gidiyor kendi arabalarıyla giden hariç gidiş sebeplerini söyleyver bbaşkanım.

ayşe
ayşe - 3 yıl Önce

İnan bu tosyaya doktor gelmeZ millet bıktı kastamonu çankırıya gitmekten madem doktor sıkıntısı var niye çankırı devlet hastanesi ful doktoruyla kandırmayın bizi tosyalı salakmı inanacak??

ayşe
ayşe - 3 yıl Önce

Biz artık çankırı ve kastamonuya gitmekten bıktık ama yöneticiler tosyaya doktor getirmiyor eleştileyrden bıkmadı tosyalılar her zaman yanındayım a.k.p

azapay
azapay - 3 yıl Önce

evlat masalını bırakın siz değilmiydiniz 2 sıra olmazsa oy yok diyen kastamonu adam yerine koymuyor tosyayı siz hala kastamonu peşinde koşun durun bugune kadar ne yatırm aldınıa kargıya bile fen lisesi açılıyor siz hala masallalrla avunun

azapay
azapay - 3 yıl Önce

chp adayıda 2 sırada o sizin evladınız değilmi o zaman onu destekleyin

SIRADAKİ HABER