MHP TOSYA TEŞKİLATINDAN BOMBA AÇIKLAMALAR

Tosya 1 Kasım seçimlerinde eğer Ak Partiyi geçemezse söz söyleme hakkımız olmaz

banner255
SEDAT AĞACIKOĞLU 
 KASTAMONU (İHA) -

Kastamonu’nun Tosya ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Milletvekili adayı Cihan Çetin, ilçe başkanı Muvaffak Etyemez ile geçmişte görev yapmış başkanlar, Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar ve partinin duayenleri düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

1 Kasım Milletvekilliği seçimleri öncesi partililer yemekte bir araya gelerek seçim öncesi yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Geçmiş yıllarda ilçe başkanlığı yapmış ve seçim çalışmalarında aktif olarak görev alan partililer yapılan istişare toplantısında fikir beyanında bulundu. Yapılan toplantı sonrası teşkilat seçim startı vererek güç birliği mesajı verdi.

Yemekte kısa bir konuşma yapan ilçe başkanı Muvaffak Etyemez, seçim çalışmaları boyunca birlik beraberlik dostluk içerisinde, el birliğiyle ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak MHP teşkilatına yakışır şekilde çalışılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2015, 21:46
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra-37
Dobra-37 - 3 yıl Önce

tosyalıda zeka olsa başbakan cumhurbaşkanı seçerdi. uyumaya alışmışlar el etek öperek başkalarının vekillerine yalakalık yaparak iş yaptırmağa ve becerememeğe alışmışlar onun için ne söyleseniz nafile ninni tosyalım ninni durmak yok uyumaya devam.onurun için mhp ye ver vermesende boşa atki mevcut iktidar politikacıları yani beceriksizler ordusuna bir ders ver ey uykucu tosyalılar. uyumayanlara lafım yok

SIRADAKİ HABER

banner256