MHP TOSYA İLÇE SEÇİM BÜROSU DUALARLA AÇILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Tosya Teşkilatı 31 Mart mahalli idareler seçimleri için seçim çalışmalarını takip etmek üzere seçim bürosu açtı.

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

MHP MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı, MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı, MHP Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları, STK temsilcileri, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı yaptı. Katılımcılara teşekkür eden Özurgancı Tosya’ya hizmet edecek bir ekip ile Tosya Belediye Başkanlığına talip olduklarını söyledi. Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil ve ekibinin Tosya’ya büyük hizmetler yapabileceğinin altını çizen Özurgancı, MHP’nin Tosya Belediye Başkanlığı dönemlerinde güzel hizmetlerin yapıldığını söyledi.

Açılışta konuşan MHP MYK üyesi Tarık Ziya Çağılcı, Milliyetçi Hareket Partisinin 50 yıllık bir parti olduğuna dikkat çekerek mensuplarının 50 yıldır sıkıntı çektiklerini ne partilerinden ne de devletten vazgeçtiklerini söyledi. MHP’nin 50. Yıl kutlamalarına da katıldıklarını söyleyen 50 yıldır partilerinin yetiştirdiği ve yetiştirmeye devam ettiği kadroların bugün belediye başkanlığına talip olduğunu belirten Çağılcı herkese ulaşılmasını istedi.

Açılışta konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil, katılımcılara teşekkür ederek projelerini anlattı. ‘Siyasi görüşünüz ne olursa olsun gelin bu dönem destek verin Tosya’mızı 5 yıl birlikte yönetelim” diyerek birlikte karar vereceklerini söyledi.

Seçim bürosunun hayırlı uğurlu olması için yapılan duanın ardından açılış kurdelesi MHP MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı, MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı, MHP Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil tarafından kesildi.

Açılışın ardından katılımcılara pilav ayran ikramında bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 17:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 ay Önce

Particilik gütmese iyi partiyi de dile alırdı demeli en çok iyilerden çekiniyor kardeşimiz çünkü iyiler geliyo..

huzur
huzur - 4 ay Önce

maşallh sana bu kutlu yolda basarı senin olsun hey tosya particilik gütmeden bir şans verelim inşAllah tosyaya böyle cesur aktif vizyon sahibi bir baskan yakışır ne mutlu sana Allah yolunu bahtını açık etsin

marko paşa
marko paşa - 3 ay Önce

yüzde yitmiş beş mhp diyon emme yanıla bilüründe açılış çok kalaba maşAllah

samet
samet - 3 ay Önce

iyilerin oyunu 31 mart akşamı görüceksiniz sizrahat olun bu millet artık be şeyleri degiştirekdir evel Allah..

emrullah kastamonulu
emrullah kastamonulu - 3 ay Önce

marko paşam gözlerinmi dumanlı kafamı yapıyon - süpriz isim seçimi alır diye düşünüyorum sende iyi biliyon 0-7- belki oy alır volkan bey seçimden sonra yine yazışırız paşam saygılar

tekke
tekke - 3 ay Önce

ali bey güldürmeyin iyi partiden niye çekinsin çekinen korkak biri olsa aday olmazdı kendisi mert yiğit bir kardeşimiz ele aldığı şeyler haksızlik yapan belediyedir siz rahat olun iyilerin alacaği oy bellidir niye bu kadar net doğrucu cesur olması zorunuza gitmesin baskanligi alinca tosyada yapacağı çok is var basarı onun olsun

SIRADAKİ HABER