MHP Tosya İlçe Başkanlığı İstişare Toplantısı Yapıldı

banner266

SEDAT AGACIKOĞLU

TOSYA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tosya İlçe Başkanlığınca istişare toplantısı düzenlendi.

MHP Tosya İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare toplantısına İl Başkanı Yüksel Aydın, MYK üyesi Tarık Ziya Çağılcı, İlçe Başkanı Dündar Özurgancı, Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil ve çok sayıda partili katıldı.

İstişare Toplantısı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ı-okunması ile başladı. Toplantı öncesi partililere yemek ikramı yapıldı. Toplantı da kısa bir konuşma yapan MHP Tosya İlçe Başkanı Dündar Özurgancı katılımlarından dolayı tüm partililere ve misafirlere hoş geldiniz diyerek teşekkür etti. Daha sonra söz alan MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın seçimler öncesi Kastamonu ve Tosya Siyasetini değerlendiren çarpıcı ve dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı partililere yaptığı konuşmada 31 Mart Belediye Başkanlığı seçimlerinde görev yapacak sandık görevlilerine seslenerek dikkatli olmalarını istedi.

Son olarak konuşma yapan MHP Tosya Belediye Başkanı Adayı Volkan Kavaklıgil son günlerde ilçede yaşanan siyasi gelişmelere ve mevcut Belediye Başkanının seçime kısa süre kala yaşadığı seçim stresine vurgu yaparak sakin olmasını ve kendisine sorulan sorulara cevap vermesini istedi.

MHP Tosya İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısı katılımcıların ve partililerin toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
akaevli
akaevli - 6 ay Önce

beş yıl boyunca şu da iyi yaptı diyebileceğim hiç bir iş yapmadı dedi...ve bunu derken yüzü de kızarmadı.seçim döneminde iftiranın çamurun dibini buldular.bu durum eleştirmekle çamur atmak arasındaki nüansın sınırıdır. biz ittifak var diye yutkunurken kapalı kapılar ardında cumhurbaşkanımıza dil uzattılar.

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Ne yapsak boş.Recep Tayyip Erdoğan Faktörü var.

Kahya
Kahya - 6 ay Önce

Kazım şahin bey in yaptıkları ortada inşAllah yine kaxanacak siz yine aynı insanlarla konusup birbirinizi alkışlarsınız ilerde

cihan
cihan - 6 ay Önce

her sey ortada ittifaka siginan akpliler devlet yatırimları belediye hizmeti diye milleti kandirın sonrada üstunuzdeki suclamaları ittifak var susuyoruz diyerek ortbas edin yok öyle yağma volkan baskan secim burosu acilışında üc soru sordu nerde cevap yine ittifak var cevap yok dersiniz kastamonuda ittifak yok anlayin artik bir siyasi yariş var sizi gidi kaypaklar siziii

Ahmet uğraşmış
Ahmet uğraşmış - 6 ay Önce

Ben bir tosyalı olarak şuan sinop boyabatta mesleki hayatımı sürdürüyorum sadece memleketimiz bir ders vermesi için tek şartlardan birisi olan millet vekili bize yani tosyalilara çok gördüler bunun için bile akp belediyeciligi gitsin istiyorum mhp den birdahaki seçimlerde milet vekili 1 ci sıra adayımız için söz alın masi gerekiyor ben acizane tosya halkına bunu çok görmeyiniz diyorum ve tosya halkı buna göre oylarını vermelerini istiyorum ve tosya için herşeyin hayırlı olmasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum.

Hadi ordan
Hadi ordan @Ahmet uğraşmış - 6 ay Önce

Ak Parti Milletvekilliğini Tosyada Hep Mhp yüzünden kaybetti. Tosyadan mhpden aday yokken bile gene Ak partiye oy vermediler. Birde ordan çıkmış konuşuyorsun. Ak parti 3000 yada 3500 oy ile vekillik kaybetti. Bilmeden boş konuşmayın. Ders verecekmiş. Dersi kapalı kapılar ardında yaptıkları iftiralarla veriyorlar. Yazıklar olsun.

asrin
asrin - 6 ay Önce

bu ne tutuşma her sey ortada kahya ve hadi ordan dar zihniyetliler ulan bu ne particilik sindirilmis korkaklar ne yapildi diger ilcedeki akpli baskanlar yapti o koltuk haklari siz her seye şak sakçilik yapıp milleti kor sanmayın boyle bir aday zor çikar kazim sahin gide dursun kibrısa emeklilik gecti bile genclerin onunü açında tosya biraz markalassın 1 nisanda dil altı haplarinızı yanıniza alin yuzde yetmisle mhp tosyayi kurtaracak sizin gibi korkaklarda nereye kaçar bilemem yer hazırlayin kendinize

SIRADAKİ HABER