MHP Tosya İlçe Başkanlığı Basın Bildirisi

MHP Tosya İlçe Başkanlığı Basın Bildirisi

MHP Tosya İlçe Başkanlığı Basın Bildirisi
MHP Tosya İlçe Başkanlığı olarak, darbe zihniyetini kabul etmediğimiz gibi bu bahaneyle ülkeyi kaos ortamına sürüklemeye çalışanların da karşısındayız. Bu alçaklığı yapan dar beyinli “darbeciler” ile tatbikat yapıldığı söylenerek kışlalarından çıkartılan, olan bitenden habersiz kahraman Mehmetçiklerimiz birbirinden ayrılmalıdır. Şüphesiz bu ayrımı yapacak olanlar ise siyasiler ve sivil irade değil, milletimiz adına yargılama yapan hukuk makamlarıdır. Dolaysıyla, üç beş vatan haininin yaptıkları kesinlikle Türk Askeri’ne mal edilmemeli, ordu millet anlayışımızın yok edilmesinin önüne geçilmelidir. Özellikle de, mahkemeler yerine sokakta sözde adalet hevesiyle “Mehmetçik”e kin kusmaktan, intikam bahanesiyle gerçekleştirilen saldırılardan bir an evvel vazgeçilmelidir.

Bunlarla birlikte, “Bozkurt” işareti yaparak Ülkücüleri ve Ülkü Ocakları’nı itibarsızlaştırmaya çalışan, kutsalımız olan askere ve polise karşı olduğumuz izlenimi oluşturma çabasına girenlere paye verilmemelidir.

Toplumsal gerilimin had safhada olduğu bu süreçte, milletimizi birliğe, berberliğe, hoşgörü ve anlayışlı davranmaya davet ediyor, yaşanan gelişmelerin yakından takip ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

İnanıyoruz ki, milletimiz bu badireyi de atlatacak, nifaklara kapılmayarak birlik ve beraberlik içerisinde, içteki ve dıştaki düşmanlarımıza gereken cevabı verecektir. Cesaretinden emin olduğumuz Türk Milleti, kardeşlik içerisinde dirayetini muhafaza ederek, bu konudaki gayret ve kararlılığını ortaya koyacaktır.
Bu vesileyle yaşanan acı hadiselerde canlarını yitiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Cenab-ı Hak’tan bizlere başka acı yaşatmamasını, milletimizi akan gözyaşlarını dindirmesini niyaz ediyorum.

 Şüphesiz bu süreçte tüm Ülküdaşlarımız, Türkiye’de kaos umanların heveslerini kursağında bırakmak adına temkinli, tedbirli olacak ve sağduyusunu sürdürecektir. Ülkücüler bugüne kadar olduğu gibi kaynağını bilmedikleri, kendi tasarrufları olmayan hiçbir organizasyonun içinde olmayacaklardır.

MHP Tosya İlçe Başkanı
Muvaffak ETYEMEZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Sayın Muvaffak bey; Elbette açıklamalar yapılacak elbette Ocakalar ve Teşkilatı ilgilendiren bildirgeler yapılacak buna kimse bir şey diyemez. Lakin Sayın Bahçeli Hükümetimize ilk ve hiç teretdüt etmeden destek veren tek siyasetçi oldu, Aynı zamandada Demokrasi nöbetlerinede Açıkça destek verdiğini sürekli olarak dile getiriyor, Lakin ilçemizde Ülkücü Arkadaşlarımızı kardeşlerimizi meydanlarda göremiyoruz Bunda sizin bir etkiniz mi var, yoksa Herhangi bir karar mı aldınız Tosyamız için özel olarak destek vermeyeceğiz diye ? Selamlar...

Tosyam El ele
Tosyam El ele - 2 yıl Önce

Böyle bir durumda işi siyasetle birbirine karistiranlaradir sözüm, Yapmamiz gereken ayrılmak değil topyekün Birlik ve beraberlik günüdür...

Hasan D.
Hasan D. - 2 yıl Önce

Allah aşkına yazdıklarınız tekrar bir Okuyun Muvaffak abicim Milleti birlik beraberliğe davet ediyorum diyorsun halk 15 gündür sokaklarda hani birlik hani berberlik hani neredesiniz ?

banner226
SIRADAKİ HABER