MHP Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil

banner266

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), aralarında Tosya’nın da bulunduğu 15 ilin 402 belediye başkan adayını açıkladı.

Tosya kamuoyunda merakla beklenilen MHP’nin adayını, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz yazılı açıklama ile duyurdu.

Aralarında 15 ilin bulunduğu 402 belediye başkan adayı açıklandı.

MHP Genel Merkezi Tosya kamuoyunda da beklenildiği gibi Volkan Kavaklıgil'i Tosya Belediye Başkan adayı olarak açıkladı.

Tosya’da siyasi dengeleri değiştirmesi beklenilen Volkan Kavaklıgil’in konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.www.tosyahaberleri.com haber sitesi MHP Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil'i telefon ile arayarak tebrik ederek adaylığının açıklanması ile ilgili görüşlerini sordu'' İlçemiz Hizmet yolunda kutlu ve bir o kadarda mübarek bir yarışın içine girdik.İnşallah gönülleri fethederek bu bayrak yarışını kazanaçağız''dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 19:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayırlı Olsun.
Hayırlı Olsun. - 6 ay Önce

Adayi tanımıyorum. Ancak videosundaki açıklaması iyi yerinde idi. Ancak zannedersem ülkü ocagi başkanlığı yapmış. Adaya özellikle söyleyeyim. Bu Ülkü Ocagi ekibi secimde ön planda olursa mhp dışından oy vereceklerde oy vermezler. Güzel kampanya yaparsa neden olmasin.

hayırlısı
hayırlısı - 6 ay Önce

bence volkan başkan tosya icin çok şeyler yapar dürüst hakkaniyetli kimseyi kayırmaz idealleri olan bir başkan tosyaya artık yenilikçi başkan lazım

Bayram çalışkan.
Bayram çalışkan. - 6 ay Önce

Adaylıgını tebrik ederim Allahım yardımcısı olsun.

Mge
Mge - 6 ay Önce

Tosya Gerçek baskanina kavuşacak insalah 31 martta memleket volkan gibi patlayacak Allah yar ve yardımcınız olsun ...

türk
türk - 6 ay Önce

adamın hasıdır.düşkunü kollar kimseye minnet etmez başı dik duruşuyla adam gibi adam

E.A
E.A - 6 ay Önce

31 Mart da VOLKAN Gibi Patlayacağız...
İnşAllah

adı bende saklı
adı bende saklı - 6 ay Önce

ee 5 değerli aday içinden seçildi ince elendi sık dokundu onu tanıyan hiç kimse kötü yorum yapmaz çok gence doğru yolu gösterdi bizzat şahidim gerçekten çok değerli kişili sahibi eminim başkan olursa tosyada sokaktaki gençler icinde elinden geleni yapar şimdiden hayırlı olsun gönüllerin adamı

Gurbetci
Gurbetci - 6 ay Önce

Tosya zaten kazandı. İtifak var huzur var. Akp kazansada kazandık Mhp kazansada kazandık. Diğer partilerin şansı yok o yüzden sıkıntıda yok. Akp li belediye başkanı olursa bu arkadaşımızı Başkan Yardımcısı yapması ilerleyen seneler için tecrübe kazanmış olur. Yeni yüzlere gençlere ihtiyaç var.

Gurbetci
Gurbetci @Gurbetci - 6 ay Önce

İnşaalah FTH Görmek istediğin hizmetleri bu dönemde görürsün. Kazım başkanada haksızlık etmemek lazım Tosya’ya Tosyalı diğer başkanlarımız gibi oda elinden geldiği kadar hizmet etti ve herkesin sevdiği bir insan bir lider olarak hafızalara kazındı. Ben inanıyorum Tosyalı hemşehrilerimiz yene en doğru kararı verecektir.İlk mesajımdada dediğim gibi AKP’Li adayda kazansa MHP’li adayda kazansa çok şükür bizler, Tosyalı kazandı. Çok şükür Ülke boyutunda da AKP LİDERİ REİSİMİZLE MHP LİDERİ REİSİMİZDE YANYANALAR Bizede destek olmak düşüyor.

FTH
FTH @Gurbetci - 6 ay Önce

o iş öyle olmuyor işte ittifak var ama kazandığı zaman biz kazandık oluyor MHP ne yaptı oluyor anların tabanı zaten desteklemiyor deniyor.ayrıca mesele parti meselesi değil baştaki ismin ne kadar hizmet ettiği meselesi saolsun bu dönemde pek hizmet göremedik biz


SIRADAKİ HABER