Kastamonu’nun Turizme Kazandırılması İçin Aday Oldum

Aday Adayı Hakan Dikmenlioğlu Basın Mensupları ile yemekte buluştu

Kastamonu’nun  Turizme Kazandırılması İçin Aday Oldum

07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti’den Kastamonu Milletvekili Aday Adayı olan Hakan Dikmenlioğlu geçtiğimiz akşam Miray Otel’de basın mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

2007 yılında yapılan 23.ncü dönem milletvekili seçimlerimde Ak Parti’den Kastamonu 4.ncü sıra milletvekili adayı olduğunu ve az farkla seçilemediğini belirten Dikmenlioğlu yemekte yaptığı konuşmasında; “Herkes söylüyor Kastamonu Ilgaz Dağı’nın arkasındaki saklı cennet diye. Baktığımız zaman turizme kazandırılması gereken harika bir şehir. Potansiyeli olan Kastamonu’nun turizm geliri oldukça düşük. Ben bir turizmci olarak Ilgaz Dağı’nın arkasındaki saklı cennet olan Kastamonu’nun turizme kazandırılması için hazırladığım projeleri hayata geçirebilmek için 07 Haziran 2015 seçimlerinde Ak Parti’den tekrar aday adayı oldum. Kastamonu’da gün yüzüne çıkarılmayı bekleyen doğal güzellikler ilimiz için tam bir hazine. Vatandaşımıza gelir kaynağı, iş kaynağı, aş kaynağı. Biz hazırladığımız projelerle Kastamonu’nun turizme kazandırılmasını sağlamak ve Kastamonu’da ve ilçelerinde istihdamın artırılmasına katkıda bulunmak için yola çıktık.


Ilgaz Dağı’nın arkasındaki saklı cennet diye bilinen Kastamonu doğal güzellikleriyle ziyaretçileri büyülerken aynı zamanda tarih fışkıran bir şehir. Günümüzde turizm çeşitlendi, fakat 365 gün turizmin her çeşidiyle hizmet vermek mümkün.

Günlerdir üzerinde çalıştığımız projelerimizi tamamladık ve Kastamonu’nun turizme kazandırılması için kolları sıvadık ve Ak Parti’den Kastamonu milletvekili aday adayı olduk.

Hizmet bizden takdir Cenab-ı Allah’tan.

Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.       

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 23:40
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER