KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYI METİN ÇELİK ' 1 KASIM TÜRKİYE'DE SEÇİMLERİN SEÇİMİ OLACAK''

KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYI METİN ÇELİK ' 1 KASIM TÜRKİYE'DE SEÇİMLERİN SEÇİMİ OLACAK''

  SEDAT AĞACIKOĞLU 

  KASTAMONU (İHA) - Kastamonu ili Tosya ilçesinde  Ak Parti Kastamonu Milletvekili adayları Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Metin Çelik;” Türkiye, on iki buçuk yılda nereden nereye geldi bunları çok uzun bir şekilde konuşmak lazım.  Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve savunma sanayinde Türkiye nereden nereye geldi. Piyade tüfeğini yapamayan bir Türkiye bu gün, tankını tüfeğini, helikopterini, uçağını hatta uçak gemisini yapma aşamasına geldi. Uluslararası savunma sanayi ihalelerine giren ve bu pazardan pay alan bir Türkiye. İşte bunu çekemeyenler maalesef bu günkü oyunu sahneye koydular. Kastamonu ve tüm ilçeleri, AK Parti döneminde hızla gelişti ve gelişmeye de devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 21:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
ilayda
ilayda - 2 yıl Önce

tosya gelştimi güldürmeyin beni ak parti tosyay ne hizmet yapmış yüksekokuku kendi yaptı huzurevini kendi yaptı hastaneyimi diyorsunuz içinde doğru dürüst araç gereci olmayan bir diş röntgeni için bile sevk edlen her gün kastamonu ve çankırıya giden hastaları ne yapacaksınız güldürmeyin bari tosyanın girişinden bir bakın değişen bir şey varmı kargı ya fen lisesi geldi tosya yok neyi savunuyorsunuz siz önce tosyaya bir delege şansı verin sonra oy isteyin ak partililer yönetim çalışmayacaklardı ne oldu tosyayı adam yerine koymadılar dendi dik durun bir ya dik durun tosya kazansın

SIRADAKİ HABER