İYİ PARTİ TOSYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA GÜVENÇ PROJE TANITIM

İYİ Parti Tosya Teşkilatı Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarını tanıtmak amacıyla tanıtım toplantısı düzenlendi.

banner266

Haber : Sedat Ağacıkoğlu

Vanlı Otel’de düzenlenen aday tanıtım toplantısına İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Özcan Büyükşen, İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Murat Aşçı, İYİ Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç, belediye ve il genel meclis üyesi adayları, STK temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Murat Aşçı yaptı. Katılımcılara teşekkür eden Aşçı, belediye ve il genel üyesi adayların tanıtılacağını ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk’un değerlendirmeler yapacağını söyledi.

Toplantıda konuşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç Tosya’ya hizmet için aday olduğunu belirterek Tosya için hazırladığı projelerini anlattı. Projelerin teknik verilerle hazırlandığına dikkate çeken Güvenç uygulanabilir projeler olduğunun altını çizdi.  

Konuşmasının ardından belediye ve il genel meclis üyesi adaylarını tek tek tanıtan Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç, ekip olarak Tosya’ya hizmet vermek için yola çıktıklarını ifade etti.

Toplantıda konuşan İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Özcan Büyükşen, Belediye Başkanı Mustafa Güvenç’in Tosya için hazırladığı projelere dikkat çekerek 31 Mart seçimlerinde destek istedi.

Toplantıda konuşan İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç’in proje adamı olduğunu belirterek Tosya’ya yakışan, Tosya’nın yaşanabilir projeler hazırladığına dikkat çekti. 

Program sonunda İYİ Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç mevcut belediye Başkanı Kazım Şahin'e Basın aracılığı ile üç soru sordu ve İttifak içindeyiz diyerek belki MHP Adayı Volkan Kavaklıgil'in sorularını cevaplamaya bilirsiniz fakat bunu ben soruyorum

1: Son dönem belediye başkanlığınızda yağmış olduğunuz 1.539.000,00 TL  ( Eski Para ile Birbucuk Trilyon) harcamanın açıklamasını yapınız ?

2: Saat Kulesi ihalesi ne kadara yapıldı ?

3: Şu an binmiş olduğunuz Belediye Makam Aracını kaç paraya aldınız? Bu araç yurtdışında yaşayan bir vatandaşın hibesi mi yoksa mazot olayı ile bir ilgisi var mı? Zira Savcılıkta bu konu ile ilgili bir dosya olduğunu biliyorum

Bu soruları İYİ Parti Tosya Belediye Başkan Adayı olarak ben soruyorum ve sizden bizleri ve vatandaşları bilgilendirmenizi bekliyorum''dedi.

Toplantı fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 23:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
tosyalı
tosyalı - 7 ay Önce

iyi parti meclis azaları çok iyi .kemal sakkaoğlu dolu biridir.alçakgönüllü,itü makine mezunu yüksek mühendistir.

Servet
Servet - 7 ay Önce

İyiler geliyor iyi olucak başkanım şimdiden sizi kutluyorum

Dostya
Dostya - 7 ay Önce

Haber başlığı farklı, haberin içeriği farklı nasıl bir habercilik anlayışı anlamadım.

Biliyoruz
Biliyoruz - 7 ay Önce

Bunları biliyoruz başkan halk salak deyil artık 10 senedir çivi çakmayan vatandaşın Tosya’da deşmedigi kuyu kalmadı projeleriniz güzel lafta kalmaz işAllah bakacaz Tosya işini bilir

Tosya Sevgisi
Tosya Sevgisi - 7 ay Önce

Akp ile Mhp de siyaset yapanlar tosya sevgisi, tosya sevdalısı olduğından siyaset yapmıyorlar. Hepsi ilçenin maddi menfaat grupları. Sanki bu partiler halkın siyasi partisi değilde, şirket partisi gibi. Tosya Sevgisi olan herkes hiç bir sosyolojik, ideolojik ayrım yapmaksızın bu defa İYİ parti adayına oy vemelidir. Kesinlikle aldanıp akp li ve mhp li maddi menfaat gruplarının ekmeğine yağ sürmemelidir. Tosya yı bu maddi menfaat gruplarından kurtarmak her tosyalının görevidir.

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Adam projeci hala inanamadınız sizde yapın kardeşim kolayıysa iyici

Asgari Ücretli
Asgari Ücretli - 7 ay Önce

Sizleri refah vaadiyle kandırıp fakirliğe mahkum eden ve yaklaşık 17 yıldır yöneten mhp destekli, akp lilerin hayatlarına bir bakın refah içerisinde yaşadıklarını göreceksiniz Bu sefer oylar İYİ Partiye. Haydi tosya uyan gözünü aç. Tencereler boş akp ve mhp li yöneticilerinkiler dolu. Nasıl bir ekonomik adalet bu.

sade
sade - 7 ay Önce

sayın güvenç kirletmeden iftira atmadan proje hazırlayın volkan başkan bilhassa mimar ve karatekin üniversitesindeki profesörlerle hazırladı goglden alinan hic bir proje yoktur sizin hazırladigınız çay boyu park projesine bakıp gülüyoruz tosya ile alakası olmayan bir proje kendinizle karıstırmayın sorulara gelince nedenvolkan başkanın sorularini soruyorsunuz soracak soru bulamadinmı volkan baskanın soracagi daha çok soru var sen takip et arkasindan sorarsın kuslar muslar biraz mert ol

Mehmet tosya
Mehmet tosya @sade - 7 ay Önce

Mustafa güvenç sizin güldüğünüz dediğiniz projeyi istanbuldaki kanal istanbulu yapan ekibi ile birlikte kendi tasarımı fikirleri neticesinde yapmış. Karetekin ünv. Olmayan mimarlık fakültesindeki mımarlarla yapmış olaki bende şimdi buna güldüm. Farzet ki oldu başkanınız gene kartekini yol mu edecek danışmaya, başkanınız Daha mezun olmadan siz bence el birliği ile başkanınızı okutun bari. Yalnız karatekin değil orda mimarlık fakultesi yok. Güzelsanatlar var ziraat var ama mimarlık yok.

Vatandas
Vatandas @sade - 7 ay Önce

Ve Volkan Bey'in seyir tepesi projesi hiç Hıdırlık tepesiyle alakası varmı

Vatandaş
Vatandaş @sade - 7 ay Önce

Karatekin üniversitesi nde mimarlık bölümü varmı ve ayrıca Gazi üniversitesi ve Hacettepe üniversitesi ile Karatekin üniversitesi ni bir kiyaslamayin

bekir
bekir @sade - 7 ay Önce

volkan beyin, proje tanıtım kitapçığını okudum. gayet profesörce yapılmış.bırakın projenin mimarisini hatta bunların nereye yapılacağı belli değil. Kitapçıkta nereye yapılacağı, kaç katlı, giriş çıkış nasıl olacak belli değil.

Mantık
Mantık @sade - 7 ay Önce

Hangi projeyi neyle hangi ödenekle yapacaksınız da adayın projelerine laf yapıyorsunuz. Sorun dediğiniz şeylere sadece sizin adayınız mı çözüm getirecek bu memlekette, önemli olan sorulan sorular değil size verilen yada verilecek olan cevaplardır kim sorduysa sordu cevabını madem sende bu kadar merak ediyorsun kimin sorduğunu dert etme kendine cevabını bekle sadece. Projelere gülmek yerine çıkarsaydın ortaya güzel bir proje de sunsaydın bakalım Volkan başkan olabilecek mi bakalım sizin projeler gerçekleşebilecek mi.


SIRADAKİ HABER