Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Tosya’da Mitingde Konuştu

banner266

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) –  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekili seçimi öncesi Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Mitingde konuşma yaptı.

Tosya Belediyesini ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a Belediye başkanı Kazım Şahin tarafından ilçenin talepleri konusunda kısa bir sunum yapıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak daha sonra partili ve partisiz binlerce vatandaşın toplandığı miting meydanından Tosyalılara seslendi. Mitinge AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir Ak Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi katıldı.

Mitingde konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak sözlerine yağana şiddetli yağmur altında mitinge katılım sağlayan Tosyalılara teşekkür ederek başladı. Bakan Osman Aşkın Pak miting konuşması öncesi gazetecilerin 24 Haziran seçimlerini nasıl değerlendiriyorsunuz diye sorması üzerine ‘’Her şey istenildiği gibi inşallah ilk turda seçimleri kazanacağız. Bunun en güzel cevabını dün İstanbul’da yapılan miting verdi ‘’dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak konuşmasında ‘’İnşallah Tosya ilçesine bakanlık olarak çok önemli sportif tesisler kazandıracağız. Bunu sözünü şimdiden veriyoruz. Ayrıca Kastamonu’ya 12 bin kişilik bir stadyum yapacağız’’ dedi.

‘’24 Haziran Seçimlerinde Türkiye Şaha Kalkacak’’

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak yaptığı konuşmada’’ İnşallah 24 Haziran seçimleri sonrasında Cumhur İttifakı ezici bir çoğunlukla kazanacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milletin adamı olarak yeniden başkan seçilecektir. Ülkemizin büyümesi için güçlü ittifak için Pazar günü Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden başkan seçeceğiz’’ dedi.

‘’Fetocüler’den Temizlenen Türk Silahlı Kuvvetleri Destan yazıyor’’

‘’ Türk Silahlı Kuvvetleri 15 Temmuz sonrası içinde yaptığı temizlik sonrası Teröristlere adeta kan kusturuyor. Yaptığı başarılı operasyonlarla Afrin’de ve Kandilde Türk bayrağını dalgalandırıyor. Milli Silahlarımızla hiçbir ülkeye bağlı olmadan bu operasyonları gerçekleştiriyoruz’’ dedi.

Gazetecilerin Cumhurbaşkanı Demirtaş’ın TRT yaptığı seçim konuşmasında yapılan suçlamaları kabul etmediğini sadece söylemde bulunduğu yönünde yaptığı açıklamaları nasıl değerlendiriyorsunuz diye sormasına Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ‘’ Milletimiz 24 Haziran seçimlerinde gerekli cevabı verecek ve 25 Haziran’da Türkiye Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yeni bir güne uyanacaktır’’ dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak miting sonrası vatandaşlarla tek tek tokalaşarak hal ve hatırlarını sordu. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak daha sonra Kastamonu iline hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
azapay
azapay - 13 ay Önce

akp mitinginden daha önce mhp mitingi vardı haberciliği keşke daha adil ve daha tarafsız yapabilseydin,z ama hiç bir zaman tarafsız yayın yapamadınız ama lafa geldimi hep tarafıszsınız

O
O - 13 ay Önce

Spor bakanı da olsa dosyayaysa bir bakan çıkmış kimse bakmıyordu tarihi şehre beypazarindan safranboludan nesi eksik benim şehrinin

Gol olur
Gol olur - 13 ay Önce

Milletin adamını destekleyen tosyalı hemşerim memleketinin adamı Tarık
Ziya Cagilciya sahip çıkacaktır.

fatih
fatih - 13 ay Önce

akpnin kastamonudan aday gösterdiği o 3 milletvekili tosyaya ne kazandırmış o kadar geçen zamanda ne yapmış sayın hakkı köylü vekilimiz doktor sorunu dile getirildiğinde o kadar abartılcak bişey yok demişti şimdi biz bunu bize söyleyen adama oymu vercezz çoook bekler oyumuz cumhurbaşkanı erdoğana vekil oyumuzda mhp yedir.

tosya
tosya - 13 ay Önce

tamam bakan geliyorda milletvekilleri neden geliyor ne işleri var onların

SIRADAKİ HABER