Cumhuriyet Halk Partisi Tosya Teşkilatı ilçede Seçim mitingi düzenledi

Cumhuriyet Halk Partisi Tosya Teşkilatı ilçede Seçim mitingi düzenledi

Haber: Sedat Ağacıkoğlu-İHA

Cumhuriyet Halk Partisi Tosya Teşkilatı tarafından düzenlenen Seçim mitingine Kastamonu Milletvekili Adayları katıldı.
Mitingde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Hasan Baltacı’nın gündeminde hastane ve doktor vardı. Hastanede doktorun olmadığının altını çizen Baltacı, iktidar olduklarında bu sorunun çözeceklerinin altını çizdi. Atanamayan öğretmenler, iş bulamayan gençlerin, işsizlerin tek güvencesinin CHP olduğuna dikkat çeken Baltacı 24 Haziran’da sorunların çözümünün CHP olduğunu ifade etti. CHP iktidarında üretim olacağını ve işsizliğin biteceğine vurgu yaptı.


Mitingde konuşan CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Ayşegül Soylu Muslu’nun da gündeminde üretim ve işsizlik vardı. Kendisinin Devrekanili olduğunu ifade eden Muslu, pancar tarlalarında yetiştiğini ve şu anda pancar üretiminin bitme noktasında olduğunu ifade etti. Şu anda çocuklarının şekerpancarını bilmediğinin altını çizen Muslu Tosya’da pirincinde bitme noktasına geldiğini ve gelecek günlerde çocukların Tosya pirincini bilmeyeceklerini söyledi. Muslu üretimin devam etmesi ve ilçemizde tarım devam etmesi için 24 Haziran’da destek istedi.


Mitingde konuşan CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Devrim Ezgi Özalp Tosya için çalışacaklarını ifade ederek 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbuldaki köylü
istanbuldaki köylü - 12 ay Önce

Memleketim Tosya'da CHP ye oy verecek bu kadar vatandaşımızın olduğunu düşünmüyorum. Meraklı bir milletiz, kuru kalabalık ondan:)

Tosya
Tosya - 12 ay Önce

Oylar bu sefer muharrem ince ye

İstanbul'daki müşavir
İstanbul'daki müşavir - 12 ay Önce

Tosya'ya kim hizmet verdi kim vermedi biliyoruz. Hizmet verecek adaylarımıza da sıralamada şans verilmiyor. Biz ilçe olarak görülen bir iliz aslında. Kendi yağında kavrulan ve öne geçmesi engellenen, öksüz ve yetim bırakılmış bir memleketiz politik açıdan. Allah hayırlı olanı nasip etsin. Aklımızı fikrimizi en iyi şekilde kullanmayıda aynı zamanda.. memleketime selam olsun.

SIRADAKİ HABER