CHP TOSYA İLÇE TEŞKİLATI OLAĞAN KONGRESİNDE İSMAİL OKUDUCU TEKRAR İLÇE BAŞKANI

Cumhuriyet Halk Partisi Tosya İlçe Teşkilatı olağan genel kongresini yaptı.

CHP TOSYA İLÇE TEŞKİLATI OLAĞAN KONGRESİNDE İSMAİL OKUDUCU TEKRAR İLÇE BAŞKANI
Haber-İHA- Sedat Ağacıkoğlu

Dün saat 13.00’te Belediye Düğün Salonunda yapılan kongreye CHP Milletvekilleri Tacettin Bayır, Osman Budak, CHP Kastamonu İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı.

Divan kurulunun oluşturulmasının ardından gündemde yer alan maddeler okundu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından hesap cetvelleri okunarak delegelerin onayına sunuldu. İlçe Başkanı İsmail Okuducu selamlama konuşması yaptı. Katılımcılara hoş geldiniz dileklerini ileten Okuducu katılımlarından dolayı teşekkür etti.
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır’da kongrede bir konuşma yaptı.  Kendisinin aynı zamanda bir Kastamonu milletvekili olduğunu ifade eden Bayır seçimlerden önce Tosya’ya geldiğinde Devrez Çayı’nda meydana gelen felaket ile ilgili aldıkları talepleri Orman ve Su İşleri Bakanı tarafından cevaplanması istemiyle soru önergesi verdiklerini ve henüz cevap verilmediğini söyledi. Kapılarının bütün Tosyalılara açık olduğunu belirten Bayır; “daha çok çalışarak Tosya’da oyumuzu artırabiliriz” dedi.  Kongrede konuşan CHP Antalya Milletvekili Osman Budak ise bir daha ki seçimlere daha iyi çalışarak ve halkın teveccühünü kazanarak başarılı olabileceklerini söyledi.Dilek ve temennilerin ardından İsmail Okuducu’nun tek liste ile katıldığı seçimler yapıldı.
Yapılan seçimler sonucunda aşağıdaki isimler seçildi;

İlçe Başkanlığına  İsmail Okuducu (tekrar)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
1-İlyas Akçay
2-Yakup Cebeci
3-Ali Çakıroğlu
4-Mehmet Güder
5-Recai Gül
6-Mustafa Köse
7-Ali Öztürk
8-Osman Topçu
9-Veli Tütüncü
10-M. Lütfi Yalçın
11-Muttalip Yazıcı
12-Yaşar Yiğit
İl Delegeleri
1-İsmail Okuducu
2-Hasan Şen
3-Mustafa Köse
4-Recai Gül
5-Ali Çakıroğlu
6-Yakup Cebeci
7-İlyas Akçay
8-Şemsettin Liman

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER