ÇELEBİOĞLU TOSYA'DA AŞURE DAĞITTI

CHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇELEBİOĞLU TOSYA’DA AŞURE DAĞITTI

ÇELEBİOĞLU TOSYA'DA AŞURE DAĞITTI

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) – Kastamonu'nun Tosya İlçesinde CHP Kastamonu Milletvekili Adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana, mübarek Muharrem ayı dolayısıyla Tosya’da vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

 Tosya Pazar Camii önünde kurulan standa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Muharrem ayının birlik ve beraberliği temsil ettiğini belirten CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu, “Muharrem Ayı birlik ve kardeşlik ayıdır. Özellikle bu ayda siyasi anlayış farkı gözetmeksizin birlik ve beraberliğe her zamankinden çok ihtiyacımız var. CHP olarak birlik beraberlik amacı ile Tosya ilçemizde aşure günü düzenledik.Aşure ikramımıza katılan tüm Tosyalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 Çelebioğlu ilçede yapılan aşure ikramı sonrasında esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

  (SDA-

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 17:54
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
ilayda
ilayda - 3 yıl Önce

tosyadan milletvekili adayınız var bir defa olsun yanlı yayınlarınızı bir tarafa bırakıp tosya için bie şeyler yapasanız bir basın sitesi ancak bu kadar yanlı ve taraflı haber yapabilir mhp nin haberleri nerde diğer yerel basında varken neden sizde yok sizce siz dürüstmüsünüz habercilikte milleti yrgılamadan önce kendinizi değerlendirin ve gerçek bir tosya haber sitesi gibi davranın

SIRADAKİ HABER