Başkan Kazım Şahin Basın Açıklaması

Başkan Kazım Şahin Basın Açıklaması

Başkan Kazım Şahin Basın Açıklaması

 

Belediye Başkanı Kazım Şahin, son günlerde sanal ortamda şahsıyla ilgili olarak geçmişte özel bir sohbet toplantısında söylediği sözlerin internet ortamından yayınlanarak servis yapılması nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Siyasetin adil, dürüst ve açık olarak yapılması, belden aşağı vurulmadan, yapılan veya yapılamayan hizmetlerle yapılması gerektiğini söyleyen Başkan Şahin, Türk Ceza Kanunu’nun 133. Maddesi hükmünde; ‘Özel hayatın ses kaydına alınması ve servis edilemeyeceği’ hükmü gereğince hakkında bazı internet sitelerinde yayımlanarak özel konuşmaların servis edildiği gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunduğunu açıklandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Kazım Şahin, özel siyasi toplantı ve sohbetlerde halkı açık olmayan konuşma ve beyanların karşılıklı yapılan konuşma ve istişarelerin önü ve arkası kesilerek servis edilmesinin Tosya siyasetine ve Tosya sorunlarının çözümüne ne katkı sağlayacağını hemşerilerinin anlayışına bıraktığını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2013, 21:27
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin oymak
Engin oymak - 5 yıl Önce

Başkanım her zaman yanındayız

tosyalı
tosyalı - 5 yıl Önce

söyledikleriniz size ait mi değil mi ben buna bakarım.Dunu ıle bugunu tutarsız olanların bu memlekete hizmet getirmeyeceğı acıktır.yalancının mumu demekkı yatsıya kadar demek onun ıcın gulup gececektınız.guluncek hale geldınız.

azapay
azapay - 5 yıl Önce

özel hayatmı neden bu kadar rahatsız olduli başkan korktuğu bir şeylermi söylemiş acaba

misafir
misafir - 5 yıl Önce

rahatsızmı oldun başkan

Helal olsun
Helal olsun - 5 yıl Önce

helal olsun sayın kazım şahine bu sözleri söyleyebilmekte erdemdir. ama ben bunu beklerim yarın cumhuriyet meydanındada bu sözleri söyleyebilirse ve söyleyebilir. işte o zaman bu servis edenler ne yapacak. memleketin halini özetlemiş

kim bunlar
kim bunlar - 5 yıl Önce

başkan ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

!!!1
!!!1 - 5 yıl Önce

bunların hepsı baskana yol su olarak gelecektı baskanımıza...ama bunları yapanlar ne yapcak acaba?bunları bole yaparak oy mu kaybettı baskan?

Misafir
Misafir - 5 yıl Önce

Ses kaydı benim değil diyemiyor

SIRADAKİ HABER