AK Parti Tosya teşkilatında sular bir türlü durulmuyor

AK Parti Tosya teşkilatında sular bir türlü durulmuyor

AK Parti Tosya teşkilatında sular bir türlü durulmuyor

1 Kasım 2015 26.Dönem Milletvekili seçimleri öncesi Ak Parti Tosya ilçe teşkilatı ve parti yönetimi kulislerinde sitem dolu sesler duyulmaya başlandı.

Tosya'nın 28 yıldır süre gelen Milletvekilliği özleminin 1 Kasım seçimleri öncesinde sonlandırma isteği partililer tarafından yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Parti içinden edinilen bilgilerde son olarak Genel Merkez tarafından seçimler öncesi Ankara ziyareti için Tosya teşkilatından Otobüs talep edilmesi karşısında ilçe teşkilatı şu an için karasız tavır aldı. Parti içinde bulunan önemli siyesiler Kastamonu İl Teşkilatı Tosya'dan bir partiliyi delege listesine yazmaz iken şimdi bizden böyle bir talepte bulunulması ilçe teşkilatımız tarafından etik karşılanmadı görüşü yer aldı.

 

Son olarak 7 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde Zafer Nalbantoğlu'nun 3.sıra adayı olarak seçime girmesi ve seçilemeyerek meclise gidememesi Tosya ilçe teşkilatında bardağı taşıran son damla oldu.

Tosya İlçe teşkilatında görev alan birçok partili 1 Kasım Seçimlerinde milletvekili aday sıralamasının aynı şekilde oluşması ihtimaline karşı tepki olarak Kastamonu merkez tarafından talep edilen Otobüs ve ziyaret programına katılmama yönünde görüş bildirdiği doğrultuda duyumlar alınmaktadır.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi ilçe teşkilatında bulunan partililerle sürekli görüşerek Tosya seçmeninin taleplerini il başkanı ve diğer yetkililere ileteceği ve bu konuda çalışma yaptığı bilgisi alınmaktadır. Kastamonu İl Delege listesinde Tosya'dan bir delegenin olmaması Tosya ilçe teşkilatında büyük rahatsızlığa neden olduğu bilgisi yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

 

Tosya İlçe teşkilatındaki son olaylar ile ilgili Ak Parti Kastamonu İl Başkanlığı'nın nasıl bir tavır takınacağı merakla beklenirken Ak Parti Genel Merkezin Zafer Nalbantoğlu'nun milletvekilliği sıralaması hakkında vereceği karar Tosya İlçe Teşkilatında merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem OLGUN
Adem OLGUN - 3 yıl Önce

ninni tosyalım ninni kayıkçı kavgası bunlar. tosyada önce siyasetçi yetişmeli sonra bu işler olur. tosyada politikacı çok ama siyasetçi yok gün kurtuldu yarına Allah kerimn zihniyeti bitmeden kastamonuda kamuoyu oluşturacak varlığın olmadanbu işler olmaz iyi uykular değerli tosyalılar

Musa ÖZTÜRK
Musa ÖZTÜRK - 3 yıl Önce

geç kalmiş da olsa olmasi gerekli̇ bi̇r tepki̇...tosya nın oy sağmallığı nasıl olsa çantada keklik olarak görülmemeli .

emin
emin - 3 yıl Önce

amac hangi partiden olursa olsun tosyalı birini milletvekilimi yapmak .yoksa hem akp den olsun hem bizden olsunmu.sanırım ikincisi.peki baska bir siyasi parti tosyalı birisini 1.sıradan aday yaparsa bu tosyalı diye oy verecekmisiniz.hic sanmam.soygunada yolada devam

tosyalii
tosyalii - 3 yıl Önce

bravo tosya ak partililer zafer'i 1 sıra çıkartın

banner226
SIRADAKİ HABER