AK PARTİ TOSYA MİTİNGİNDEN İLGİNÇ KARELER

AK PARTİ TOSYA MİTİNGİNDEN İLGİNÇ KARELER

AK PARTİ TOSYA MİTİNGİNDEN İLGİNÇ KARELER

Ak Partili Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin yaptı. Şahin konuşmasında;       “2002den 2015 e bu ülkede hangi hizmetlerin yapıldığını nelere sahip olduğumuzu 2002 de ambulansın lastiğini alamazken, benzin koyamazken, mazot koyamazken, bugün Tosya gibi en ücra köşelere nasıl ambulans helikopterle hastaların taşındığını, ta Kilkuyu’dan, Unduk’tan, Bürnük’ten özürlü çocuklarımızın nasıl taşındığını 2002 de  70 cente muhtaçken bugün Müslümanların birliğinden dirliğinden bahseden siyasilerimize inat dünya Müslümanlarına nasıl el uzatıldığını Türk Milletinin ecdat yadigarı anavatanlarındaki kültür mirasının nasıl korunduğunu bugünlere nasıl ulaştırıldığını bizden iyi sizler biliyorsunuz” dedi.Mitingde halka hitap eden Ak Parti Kastamonu Milletvekili Adayı  hemşerimiz Zafer Nalbantoğlu konuşmasına halkı selamlayarak başladı. Nalbantoğlu konuşmasında; “Doğduğum büyüdüğüm mahallelerinde oynadığım insan olmayı adam olmayı mert olmayı gönlü açık mütevazi olmayı öğrendiğim bu topraklarda sizlerin kardeşi evladı abisi olmanın gururu ile karşınızdayım. Hepinize selam olsun.


Bu meydanlar bu kalabalıklar şahit ki inşallah Allah bize bu dönem milletvekilliğini nasip edecek ve Tosya’nın 30 yıllık milletvekilliği hasreti sizlerin desteğiyle dualarıyla sona erdireceğiz. 2011 yılı yine buradaydım ve siz evladınıza sahip çıktınız. Destek oldunuz. 2011’de sabah saat 8.00’de çıkıp gece 2.00’lere kadar nasıl gezdiysek çalıştıysak şimdide aynı şekilde çalışıyoruz.

Ve siz geçen dönem bizi desteklediniz ne kaybettiniz. Tosya olarak yatırımları eğitimden sağlığa tarım ve hayvancılıktan ulaşıma kadar bir çok yatırım aldık. Almaya devam ediyoruz. Ve Tosya’nın ismini tüm Türkiye’de duyurdunuz. Bakınız geçen iki hafta önce Kastamonu’dan bi arkadaşımız köşke davetliydi üniversiteli arkadaşlarımızdan gitmeden önce benim yanıma geldi. Dedi ki Cumhurbaşkanımızın yanına gidiyorum dedi. Bişey söyleyecek misiniz  vekilim dedi. Ben de dedim ki Cumhurbaşkanımıza selam söyleyin selamlarımızı iletin dedim.  Tabi ardan zaman geçti ben unuttum genç arkadaşımız koşarak geldi dedi ki Sayın vekilim Cumhurbaşkanımıza 400 kişiydik görüştük çok kısa görüşme imkanım oldu. Ve sadece dedim ki zafer Nalbantoğlu’nun size selamı var dedim Oda dedi ki sende Zafer ve Tosyaya selam söyle dedi. Bu sizlerin vermiş olduğu güçle Türkiye’nin en başındaki ismin bile bizim ismimiz zikredildiğinde Tosya ibaresini anmasından sizlerin verdiği destek ve dualarla mevcuttur.Ve şunu söylüyorum herkes kendine göre hesap yapıyor kitap yapıyor. Biri diyor 2 tane MHP gider 1 CHP gider birisi  1-1-1 gider hesap 4 işlemi yapamayanlar çıkmışlar hesap yapıyorlar kitap yapıyorlar hesap ortada  belli inşallah biz 3-0 gideceğiz. Bu işler bide nasip kısmet işi dostlar. Herkesin bi hesabı kitabı var ama en büyük hesap Allah’ın hesabıdır. Bakın önceden MHP den hemşerimiz 1. Sıra adayı idi  MHP baraj altı kaldı gidemedi, nasip değilmiş. Ama diğer hemşerimiz 4. Sıradaydı. Anavatan Partsisinden 4. Sıra olmasına rağmen gitti. Herkesin bi hesabı varsa Allahü Telanın da hesabı vardır.
Ve şairin dediği gibi dedim ya Allahü Telanın hesabı vardır Sakın kader deme, Kaderin üstünde bi kader vardır, Ne yapsalar boş göklerden gelen bi karar vardır, Gün batsa ne çıkar geceyi onaran bir mimar vardır, Yanmışsam küllerimden yapılan bir hisar vardır, Yenilgi yenilgi büyüyen bir Zafer vardır, Sırların sırrına ermek için sizde bir anahtar vardır. Ve siz bu anahtarla destekle ve dualarla inşallah bizi meclis’e taşıyacaksınız.

Biz burada Tosya’nın evladı olarak sadece Ak Parti’den değil diğer partilerden de MHP’den CHP’den Saddet’ten de destek istiyoruz. Artık bu bizim milli maçımız. Milli davamız. 2011’de Allah razı olsun 21bine yakın oy verdiniz. Ama 8bin 500’de diğer partilere gitti. Ve biz 6bin 500 oyla seçimi kaybettik. Ben diğer partilere oy verenlere kardeşlerime arkadaşlarıma soruyorum. Diğer muhalefet partideki arkadaşımız kişiliğine hiç bi lafımız yok. Hepsiyle arkadaşız dostuz.  4 yıl boyunca milletvekili olarak görev yaptı. Kastamonu’ya Tosya’ya ne yapabildi soru önergesi vermekten başka? Ne hizmet getirebildi? Birdaha seçilse ne yapabilir? Ve biz inşallah Ankara’ya vekil olarak gidersek 3 koldan 19 tane ilçemize 1071 tane köyümüze ve Tosya’ya hizmet götüreceğiz, çözüm üreteceğiz, dertlerinizi dinleyeceğiz inşallah” dedi.  Mitinginde konuşan AK Parti Milletvekili ve 25’inci dönem Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen, Türk Bayrağını Türkiye’nin her köşesinde dalgalandırmaktan şeref duyduklarını söyledi.  Milletvekili Gülşen 81 ilde var olduklarını belirterek; “Türkiye’nin tamamında hizmet eden tek parti AK Partidir. Milliyetçilik lafla değil üreterek hizmet ederek olur” dedi.
Tosya’da hitap eden Milletvekili Gülşen, Zafer Nalbantoğlu’nu sizlerin desteğiyle inşallah  Meclise taşıyacaklarını ifade etti. Türk bayrağını ülkenin her köşesinde dalgalandırmaktan şeref duyduklarını söyleyen Milletvekili Gülşen 81 ilde var olduklarını kaydetti. Türkiye’nin tamamında hizmet eden tek partinin AK Parti olduğunu söyleyen Milletvekili Gülşen; “Milliyetçilik lafla değil üreterek hizmet ederek olur” dedi.

Kastamonu’nun her köşesinde birçok hizmet yaptıklarını söyleyen Milletvekili Gülşen bu hizmetlerden Tosya’nın da faydalandığını söyleyerek, Tosya’ya doğalgaz getirildiğini, organize sanayinin bölgesinin yapıldığını Devlet Hastanesi ve Huzurevi gibi birçok yatırımın kazandırıldığını kaydetti.Milletvekili Gülşen, 2015 programında bulunan Hükümet Konağı, Aile Hekimliği, Toplum Sağlık Merkezi ve Adliye Sarayının Tosya’ya kazandırılacağını ifade etti.Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 00:57
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan Güven
Erdoğan Güven - 3 yıl Önce

2011 de akp 130136, mhp 53747, chp 34158 oy almış. tosya akp ye 20500, mhp ye 5241, chp ye 1329 rey vermiş. ben yukarıdan aşağı, soldan sağa, çaprazlama hertürlü hesabı yaptım. 6500 farkı bulamadım. herhalde zafer bey yeni birhesaplama biçimi keşfetti. şu hesabı buraya yazsında bizde öğrenelim. biz zafer beyi doğru sözlü adam olarak bilirdik. herhalde siyaset onu da bozmuş.

SIRADAKİ HABER