AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı 24 Haziran seçimlerine hazırlanıyor

AK Parti Tosya ilçe Teşkilatı 24 Haziran seçimlerine Tosyalı Milletvekil adayı ile girmek için hazırlanıyor

AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı 24 Haziran seçimlerine hazırlanıyor

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA)- AK Parti Tosya İlçe teşkilatı 24 Haziran seçim stratejisini ve Milletvekili aday adayını belirlemek için ilçe parti merkezinde toplantı üstüne toplantılar yapıyor.

AK Parti ilçe başkanı Metin Ekşi Başkanlığında 19 Nisan Perşembe akşamı ilçe parti binasında toplanan parti yönetimi istişare toplantısı yaparak seçim yol haritası üzerinde çalıştı. Toplantıya Parti yönetimi üyeleri ve Belediye Başkanı Kazım Şahin katıldı. 24 Haziran seçimleri öncesi İlçe Parti yönetimi kamuoyunda oluşan ‘’bu defa Mecliste Tosyalı milletvekili görmek istiyoruz’’ yönündeki talepler doğrultusunda çalışmalarına hız verdi.

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve il parti yönetimi 24 Nisan Pazar günü Tosya İlçe Başkanlığında Tosya ilçe Başkanı Metin Ekşi, Belediye Başkanı Kazım Şahin ve ilçe yönetimi ile toplantı yaptı. Yapılan toplantıda ilçe yönetimi İl Başkanı Doğan Ünlü’ye 24 Haziran seçimleri öncesi yaptıkları çalışmalar konusunda bilgilendirmede bulunuldu.

Toplantı sonrasında isminin açıklanmasını istemeyen bir partili www.tosyahaberleri.com haber sitesine yaptığı değerlendirmede ‘’Sayın il başkanımıza 24 Haziran seçimlerine Kastamonu Milletvekili adayları arasında mutlaka bir Tosyalı adayımızı görmek istiyoruz. Bu sadece Tosya ilçe teşkilatını değil Partili ve partisiz tüm Tosyalı seçmenin beklentisidir yönünde görüş bildirdik. İl başkanımız Tosyalı seçmenin bu beklentisinin 24 Haziran seçimleri öncesi göz ardı edilmeyeceğini ifade etti.

Toplantı alınan önemli bilgiler ve notlar sonrasında sona erdi.     

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 23:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali aktas
Ali aktas - 11 ay Önce

Het secim oncesi ayni haberler. Koy 4. Siraya tosyalinin al gazini ve gonlunu hoppp bir dahaki secime kadar

Tosya
Tosya - 11 ay Önce

Önce tosya devlethastanesindeki dokdor fazlalıgını çözün zira bütün branjların uzmanı çok fazla bu yüzden millet ya çankırıya veya kastamonuya gidiyor yazıktır bu millete des yarın bu milletden hsngi yüzle oy istiyeceksiniz

OSMANLI KUAFÖR
OSMANLI KUAFÖR - 11 ay Önce

ben bır MHP LI OLARAK TOSAYA BELEDIYE BASKANIMIZ SAYIN KAZIM ŞAHİN ANCAK MİLLET VEKİLİNİ ONDAN BAŞKASI YAPA MAZ BU İŞİ ANCAK SAYIN KAZIM ŞAHİN YAPAR ŞUNU DA BELİRTİYİM KASTAMONUYU TEMMSİL EDE BİLİR VE ARTIK TOSAYA MIZDAN BİR VEKİL MUTLAKA OLMALI BİZİM SORUNLARIMIZI ANCAK BİZDEN BİRİSİ CÖZER SAYĞILARIMLA

yalnız kurt
yalnız kurt - 10 ay Önce

14 kişi beğenmedin beyan etmis umarım beledıye secimlernde kazım şahine oy verecenizdende eminim

SIRADAKİ HABER