AK PARTİ TOSYA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HASAN METE DİKİŞÇİ BASIN AÇIKLAMASI

TOSYA'MIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

AK PARTİ TOSYA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HASAN METE DİKİŞÇİ BASIN AÇIKLAMASI

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan, yerel seçimlerde, Tosya Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisindeki aday adaylığı sürecimde yanımda olan veya olmayan eş, dost, akrabalarım ve sevenlerime teşekkür eder, yeni dönemin Tosya’mız için hayırlı olmasını temenni ederim. Aday olarak belirlenen Kazım Şahin Başkanımıza, yürüdüğü bu kutlu yolda başarılar dilerim.

Bundan sonra belirteceklerim, kişisel fikrim olup, hiç kimseyi hedef alma ve zan altında bırakma amaçlı değil, Tosya’mızın geleceği ile ilgilidir. Tosyalı olan herkesin, gönlünden geçenler, Tosya’mızın bir milletvekilinin olması dileğidir. Ancak bu yerel seçimlerle birlikte, Tosya’mızın 10 yıl daha, ikdidar partisinden, milletvekili çıkarma olasılığı ortadan kaybolmuştur. Kastamonu siyaseti, Tosya siyasetinin önüne geçmiştir. Bugün başkan adaylarımızın seçiminde, etkili rol alan Kastamonu milletvekilleri, yarın milletvekilliği seçimlerinde seçilen kişiler olacaklardır. Tabi ki bu anlamda, Tosya’dan, ilerleyen zamanlarda, milletvekilliği için, kendilerini zorlayacak, genç ve sevilen, bir veya birkaç kişinin belediye başkanlığı için aday olmasına izin vermeyeceklerdir. Bunları Kazım Şahin başkanımızın milletvekilliği yapamayacağını düşündüğüm için değil (Seçilmesi durumunda en iyi şekilde yapacağına hiç şüphem yoktur.), yaş itibariyle önünü keseceklerini düşündüğüm için belirtmekteyim.

Partime ve Kazım Şahin başkanımıza, 31 Mart 2019 seçimlerinde başarılar diler, her türlü desteği vereceğimi beyan etmek isterim. Allah’a emanet olun.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 13:57

Sedat Ağacıkoğlu -İHA Tosya Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
dikişçiii
dikişçiii - 7 gün Önce

ak patiyi dakkada sattın bırakın bunlarida davasının adamını destekleyin bunlardan bir şey olmaz seçilemeyince karala siyaset senden mi sorulacak bu sefer mhp diyorum

duran
duran - 7 gün Önce

hasan mete kendi partini saťiyosun sen nasil başkanlık yapicam şimdi sen kime oy verecen mhp mi akp mi bari adam gibi adama verde boşa gitmesin oy mhp ye

peçenek
peçenek - 7 gün Önce

seçilirsen çok yaşa ..seçilmessen tü kaka...böyle dava ve siyaset adamlığı olmaz..bu kafa hizmet de üretemez...

Hasan
Hasan - 7 gün Önce

Hasan Mete biraz hafızanı yoklamanı tavsiye ederim.Bir hayal peşinden gittin ve zamanında tosyanın milletvekili çıkarmasına mani olanlardan birisin.O yüzden sus!Ak kara has diye diye paspas oldunuz.
Tosya’mızın 10 yıl daha, ikdidar partisinden, milletvekili çıkarma olasılığı ortadan kaybolmuştur.

tarafsız
tarafsız - 7 gün Önce

ne oluyor aday gösterilesiniz diye nedir bu tepki lazım şahin volkan beye volkan bey kazım şahine saygısızlık yapmadı bakın muvaffak et yemez hüseyin eken nasıl destekse seçilen adaya sizde olunki birlik olunki ornek olun siyaset siz seçilmediniz diyemi bitti ucuz yirtmış tosya siz seçilseydiniz ne kada şansıniz olcaktı mhp alır yorulmayın

Gurbetten gorunum
Gurbetten gorunum - 7 gün Önce

Asil H.Mete nin siyasi gelecegi bitmustirrr

Hasan Mete Dikişci
Hasan Mete Dikişci - 7 gün Önce

Hasan kardeşim ben o dönem ki AK Parti adayı , sayın Zafer Nalbantoğlu 'na (Kendisi arkadaşım olur.) desteklerimi , telefonla arayıp beyan ettim. Sizde Zafer beye sorabilirsiniz. Tosya'da da herhangi bir çalışma yapmadım. Kazanamayacağımızı bilerek, ilerde bir gün Has Partinin bir yere gelmesi durumunda , ilçe olarak , biz zamanın da üstümüze düşeni yaptık, şimdi sıra sizde demek için yaptık. Eğer özel olarak konuşmak isterseniz , büromdan telefonu mu alıp arayabilirsiniz. Saygılarımla ...

Hasan Mete Dikişci
Hasan Mete Dikişci - 6 gün Önce

Arkadaşlar yazının içeriğini okursanız sevinirim. Ben bir durum değerlendirmesi yaptım. Bunu da Tosya için yaptım. İlerde , 3-4 yıl sonra milletvekilliği seçimlerinde , yine ah tüh vah denilmesin diye yazdım. Bugünden önleminin alınması gerektiği belirttim. Başkanımıza da yanında olacağımızı belirttim. Tepkili bir yazı yazmadım. Bunun neresinde dava satma var çözemedim. Neyse Allah benim hakkımda ne düşünüyorsanız (iyi kötü farketmez) misliyle size versin. Ben sizler hakkında iyi düşünüyorum.

Tarafsız
Tarafsız @Hasan Mete Dikişci - 6 gün Önce

Sayın H.Mete, çok güzel durum tespiti yaptınız. Zihninizdekileri açık ettiniz. Sizin hakkınızda kötü düşünenlere misliyle bela okudunuz. Bu siyasetçilik değil. Siyasetçi her türlü eleştiriye açık olmasını bilecek. Hoşgörülü olacak, ağırbaşlı olacak. Kendini halktan üstün görerek hizmete talip olamazsınki.
Tosya halkı erdemlidir, erdemi sever.

Smutlu
Smutlu @Hasan Mete Dikişci - 6 gün Önce

Haber başlığı "TOSYA NIN SIYASI GELECEGI BITMISTIR...
HAYIRLI OLSUN"
Bir kelime rezilde eder, vezirde


SIRADAKİ HABER