AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ TOSYA'YA TEŞEKKÜR ZİYARETİNE GELDİ

Ak Parti Kastamonu Milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Metin Çelik teşekkür ziyaretinde bulundu.

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ TOSYA'YA TEŞEKKÜR ZİYARETİNE GELDİ

07 Haziran Milletvekili genel seçimlerinde  Ak Parti’den Kastamonu Milletvekili seçilen Mustafa Gökhan Gülşen ve Metin Çelik Tosya'ya teşekkür ziyaretinde bulundu.


Toplantıya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi,Belediye Meclis Üyeleri, parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Milletvekilleriyle birlikte toplantıya katılan 25.Dönem Ak Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Zafer Nalbantoğlu Tosyalıların evladına sahip çıktığını belirterek tüm Tosyalılara teşekkür etti.  Nalbantoğlu konuşmasında; “Her şey nasip işi. Allah nasip etmeyince olmuyor. Tosya halkına çok teşekkür ediyorum, evladının arkasında durdu. Her zaman ki gibi desteğini esirgemedi. Kastamonu merkez ve ilçelerinde Ak Parti’ye yine en yüksek oy, Türkiye ortalamasının üzerinde oy Tosya’dan çıktı. Tosya halkı gerekli desteği verdi ama Allah nasip etmeyince olmadı. Seçimlerde desteğini esirgemeyen Tosya halkına çok teşekkür ediyorum, parti teşkilatımıza ve partililerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.Toplantıda konuşan Ak Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen’de konuşmasına Tosya halkına teşekkür ederek başladı. Gülşen; Zafer Bey’le birlikte gitmeyi hep arzu ettik ama olmadı. Tosya halkı yine evladına sahip çıktı, en büyük desteği Tosya verdi.  Zafer Bey’in yokluğunu aratmayacağız Tosya’ya daha fazla hizmetin gelmesi için çalışacağız. Desteğini esirgemeyen Tosya halkına, parti teşkilatına ve partililere çok teşekkür ediyorum” dedi. Ak Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik te Tosya halkına ve partililere teşekkür ederek Tosya’ya daha fazla hizmetin gelmesi için çalışacaklarını söyledi.

      

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 23:41
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER